Krzysztof Potera

Chirurg dziecięcy

Lekarz beż powołania. Potraktował 14 miesięcznego syna jak śmiecia. Powiedział że dziecko ma złamana nogę bo w domu jest patologia. Nie sprawdził nogi dziecka. Nie zdjął starego gipsu żeby sprawdzić czy nie ma odleżyn i odpazen (jest 30 stopni na dworze) Kazal zagipsować stary gips nowa warstwa. Nie polecam !°°°

Lekarz beż powołania. Potraktował 14 miesięcznego syna jak śmiecia.
Powiedział że dziecko ma złamana nogę bo w domu jest patologia.
Kazal zagipsować stary gips nowa warstwa.
Nie polecam !°°°

Choć nie jest zbytnio miły to jest to lekarz który wie co robi i szczerze jestem w stanie polecić wizytę u niego. Dodam że nie byłem u niego prywatnie tylko na nfz i jestem zadowolony z opieki

Pan doktor jest arogancki i nie miły.Mam poczucie,że wypalony zawodowo.Nie uprzejmy i złośliwy.Nie polecam tego chirurga.

Poszłam na wizytę z synkiem 4-letnim,u który ma krzywą nóżkę. Wada jest bardzo widoczna. Pan doktor stwietdził,że nic nie trzeba z tym robić,ma krzywą nóżę to ma i dorzucił- pewnie to u was rodzinne. Dla mnie nie dość ,że gburowaty to jeszcze niekompetentny.

Nie wiem kto może dac pozytywną opinie , chyba tylko pacjenci którzy chodza prywatnie. Takiego lekarza największemu wrogowi nie życzę, traktuje pacjentów jak kogoś gorszego, nie miły, gburowaty, arogancki, zostałam potraktowana z góry i wyśmiana, mam nadzieję że nigdy więcej nie spotkam tego pana, nikomu nie polecam wizyty u tego lekarza chyba że ma mocne nerwy, po konsultacjach kazał przyjść za miesiąc na kontrole dzień przed wizyta pielęgniarka zadzowniła po co ja w ogóle chce przyjść i odmówiła mi wizytę innym razem mnie nie przyjął bo tak mu się podobało odradzam sa inni lepsi lekarze którzy służa pomoca i wiedzą ten pan chyba nie ma powołania do pracy raczej liczy tylko pieniążki

Super specjalista Bardzo dobry w swoim fachu.Polecam pracowałam na oddziale 20 lat z nim i gwarantuję jest najlepszym Chirurgiem Dziecięcym w Rybniku.

bardzo dobry lekarz dokładny rzetelny kompetentny

bardzo dobry lekarz dokładny rzetelny kompetentny

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Dokładnie tłumaczy chorobę,poświęca dużo czasu pacjentowi.

Bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam wszystkim. Przeprowadził zabieg mojemu synkowi potem do opieki też nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Ponowny kontakt miałem w przychodni na Byłych Więźniów Politycznych przy sprawdzeniu bioderek, niestety synek musiał mieć rozwórkę ale też wszystko ok wizyta, kontakt i profesjonalizm.

Dostałem się kiedyś do owego Pana w szpitalu. Nie przedstawił się, olał mojego ojca po czym źle nastawił obojczyk i nie chciał pokazać rodzicom zdjęcia. Teraz jako osoba dorosła nie pozwoliłbym sobie na takie traktowanie. Radzę omijać szerokim łukiem...