dr n. med. Krzysztof Przytulski

Gastroenterolog

Muszę bardzo pochwalić Pana Doktora:) Leczę się u Niego od niedawna, miałam też robioną przez Niego gastroskopię. To profesjonalista, lekarz z powołania. Jest cierpliwy, wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, potrafi zrozumieć lęk pacjenta, rozwiewa wszystkie wątpliwości, nigdzie się nie spieszy:) Rzetelny i rzeczowy, robi dokładny wywiad, pacjent czuje, że znajduje się "pod opieką". Do pacjenta odnosi się z szacunkiem. Ponadto kulturalny i miły, co nie jest bez znaczenia. Powiedziałabym, że spełnia standardy europejskie:))Badanie wykonał sprawnie,fachowo, spokojnie i szybko,kierując pacjentem i wszystko tłumacząc. Nie "naciąga" też na kasę,polecając najdroższe opcje badań i zapisywanie się na wizytę z każdym drobiazgiem:) ale troszczy się o dobro pacjenta. At last but not least - widzi więcej niż tylko własną dyscyplinę,zleca badania, traktuje pacjenta kompleksowo.
Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy..

to wspaniały lekarz- szalenie kulturalny, miły i cierpliwy do pacjentów . nie tylko wytłumaczy problem ale jeszcze zobrazuje na papierze aby było przejrzyście i zrozumiale. z całego serca polecam p.dr. Przytulskiego od lat się u niego leczę i mam pełne absolutnie zaufanie.

to wspaniały lekarz- szalenie kulturalny, miły i cierpliwy do pacjentów .

Potwierdzam doskonałą opinię o Doktorze Przytulskim. Kompetentny i nad wyraz uprzejmy oraz szczerze zainteresowany problemem pacjenta! Podczas pierwszej wizyty doznałam olśnienia, że W TAKI SPOSÓB MOŻNA BYĆ OBSŁUŻONYM W POLSCE!!! Było to dla mnie niewiarygodne... Ale przecież tak właśnie powinno być! Wszystkich, którzy potrzebują rzetelnej oceny stanu zdrowia, wszystkich którzy stracili już nadzieję na znalezienie właściwego lekarza, zachęcam do wizyty u Pana Doktora. Ja od wielu lat leczę nieustający, niezależny od pory roku kaszel... I okazuje się, że przyczyną nie są drogi oddechowe, ale przewlekłe podrażnienie przełyku i gardła wynikające z nadkwasowości układu trawiennego i problemów z tym związanych (refluks "bezobjawowy"). Doktor Przytulski wszystko bardzo dokładnie mi objaśnił. Jestem w trakcie leczenia i mój stan zdecydowanie się poprawia wskutek zaleconego sposobu leczenia. Dodam, że Doktor doradcza także jak wykonać badania korzystając z NFZ. Zdecydowanie NIE zalicza się do grupy lekarzy postrzegających pacjenta przez pryzmat portfela. Szczerze polecam!!! Jadwiga z Warszawy (lat 38)

Świetny lekarz, polecam! Badane wykonuje tak profesjonalnie, że chwila dyskomfortu trwa naprawdę chwilę. Dodatkowo miły i uprzejmy. W każdej chwili można zapytać, i udzieli odpowiedzi, rozwiewając nasze wątpliwości. Absoluty profesjonalista w swojej dziedzinie godny polecenia, a poza tym dobry człowiek wrażliwy na cudzy problem.

Świetny specjalista bez dwóch zdań. Badane wykonuje tak profesjonalnie, że chwila dyskomfortu trwa naprawdę krótko :) A dodatkowo miły i uprzejmy. W każdej chwili można zapytać, a udzieli odpowiedzi rozwiewając nasze wątpliwości. Absolutnie profesjonalista godny polecenia. Jadwiga z Białej Podlaskiej

Absolutnie profesjonalista godny polecenia.
Jadwiga z Białej Podlaskiej

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Świetny lekarz, wyrozumiały, cierpliwy, dokładnie objaśnia sytuację medyczną pacjenta. Byłam na konsultacjach gastrologicznych, a dostałam również wyjaśnienie, co może być przyczyną bóli, jeżeli nie żołądek. Potrafił bezbłędnie odczytać nawet zdjęcia rtg kręgosłupa wskazując, gdzie może być przyczyna moich dolegliwości. Tak trzymać Panie doktorze!

Świetny lekarz, polecam! Na pierwszą wizytę do Pana Doktora poszłam pełna obaw. Po prostu bałam się ewentualnych badań i diagnozy. Po wejściu do gabinetu już wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Pan Doktor jest bardzo uprzejmy. Podkreślam ten fakt, gdyż po raz pierwszy spotkałam się z tym, że lekarz podaje rękę pacjentowi na przywitanie, przedstawia się. Pan Doktor zrobił bardzo dokładny wywiad lekarski, zlecał kolejne badania (zawsze wszystko dokładnie tłumacząc), by postawić diagnozę. Teraz jestem już spokojna, bo wiem co jest przyczyną moich problemów zdrowotnych. To najlepszy lekarz, jakiego znam!

Lekarza tego poleciła mi osoba, która leczyła się u niego, też medyk. Ja nie byłam jeszcze na żadnej wizycie u Pana Przytulskiego, ale przeprowadziłam z nim rozmowę nt. mojego problemu. Mimo, że nawet nie byłam umówiona, porozmawiał ze mną, wszystko wyjaśnił, bez żadnych oporów, stresów i uwag, że przyjmuje tylko w przychodni. Do takiego lekarza jestem gotowa iść na prywatną wizytę i zapłacić. Potwierdzam pozytywną opinię polecającego nt. Pana doktora, którego postawa skłoniła mnie do napisania tego komentarza, tym bardziej, iż znam innych gastroenterów z waszej przychodni i ich konsumpcyjny stosunek do pacjentów.

Bardzo polecam. Bardzo sympatyczny a co ważniejsze rzeczowy, potrafi słuchać i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Gastroskopia w jego wykonaniu to krótki bezbolesny zabieg. Bardzo polecam, świetny specjalista z ogromnym doświadczeniem.

Super lekarz, robił mi gastroskopię i kolonoskopię. Pierwsza była prywatnie, druga przyjemność z ubezpieczenia. Jeżeli chodzi o podejście do pacjenta - pełen profesjonalizm w obu przypadkach. Z czystym sumieniem polecam. Oby więcej takich lekarzy!

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Warszawa"?

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Warszawska 197 d

Marceli Chmiel

Gastroenterolog
Klinika Medycyny Urody
ul. Domaniewska 39A (Horizon Plaza)
LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B