lekarz Krzysztof Puda

Lekarz rodzinny

2,9
2,7

Uprzejmy do czasu, kiedy pacjent zmieni lekarza z powodu obojętności i braku zainteresowania stanem zdrowia. Potem można liczyć co najwyżej na mocno nieuprzejme potraktowanie. Nie polecam.

Leczę swoje dzieci u dr.Pudy już prawie 12 lat. Jest miły, uprzejmy i kompetentny. Zawsze można liczyć na jego pomoc. Zawsze oddzwania, jeżeli wcześniej nie był w stanie odebrać telefonu. W przychodni, jeszcze nigdy nie widziałam uciążliwych tłumów, ponieważ pacjenci są umawiani na konkretną godzinę. Gorąco polecam usługi Pana doktora.

Bardz dobry lekarz skromny bardzo dobry kontakt z pacjętem życzliwy i cierpliwy

Bardz dobry lekarz skromny bardzo dobry kontakt z pacjętem życzliwy i cierpliwy

chciałabym, zeby pan doktor zapytał mnie kiedys o moją duszę, o to, czy moje fiyczne dolegliwości nie sa np objawem stanów depresyjnych. nie wnika. zbywa. ale jest miły. tylko czy to wystarczy...?

Może inni uważają go za lekarza, który daje dobre rady, ale kiedy ja miałam pewien problem, przez nieodpowiednie leki trafiłam do szpitala.. to było przykre..;(

co za czubek.cały czas siedzi w internecie,pacjentowi nie poświęca w ogóle czasu.dno ,nie lekarz

Bardzo miły i sympatyczny lekarz oby więcej takich!!!:)))

Bardzo miły i sympatyczny lekarz oby więcej takich!!!:)))

Dzięki niemu mój syn w wieku 7 lat nie zażywał jeszcze antybiotyków. Bardzo mądrze, konsekwentnie świadczy swoje usługi. Polecam!

Polecam!

lekarz powinien w pracy być nastawiony na leczenie pacjentów, lecz w tym przypadku ważniejsze jest wszytko inne, pacjent to zło konieczne.

Nie polecam .badanie powierzchowne .

Nie polecam .badanie powierzchowne .