lekarz Krzysztof Rydzewski

Internista, Diabetolog

Najlepszy Internista w Miechowie, z olbrzymią wiedzą, kompetentny i uprzejmy. Zdecydowanie polecam

Świetny doktor , polecam serdecznie . Trudno się do niego dostać , trochę się czeka ale warto . Bada bardzo dokładnie , nie speszy się i można wszystko zapytać.

Bada bardzo dokładnie , nie speszy się i można wszystko zapytać.

Miły w obyciu, kompetentny, potrafi przystępnie wyjaśnić podłoże choroby, cel leczenia i jak go osiągnąć. Polecam

Doktor ma podejście do pacjenta, wytłumaczy wszystko widać że mu zależy na pacjentach. Polecam wszystkim doktora Krzysztofa.

fachowa obsługa, w umiarkowanej cenie. 70zł to naprawdę niewiele za badanie specjalistyczne, ekg, oznaczenie HgbA1C, ustalenie dalszego leczenia, specjalisty, których jest bardzo mało w Miechowie. Polecam szczerze tego lekarza, bo przecież poradnia w szpitalu to porażka

Lekarz godny polecenia. Posiada odpowiednia wiedzę, sprzęt diagnostyczny, stawia celne rozpoznania i wdraża odpowiednie leczenie. Leczyłem się długo państwowo w poradni, bezskutecznie, dopiero pan doktor wdrożył mi leczenie, po którym uzyskałem normalizacje glikemii. Polecam wszystkim

U Pana Doktora otrzymałam fachową poradę diabetologiczną. Po zmianie leków mam toraz prawidłowe poziomy glukozy. Polecam Pana Doktora wszystkim Diabetykom. J.B.