lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa ...

lek. Krzysztof Serafin

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Specjalista Położnictwa i Ginekologii.
Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii (PTMRiE).
Asystent Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED.
Asystent Szpitala Ginekologicno-Położniczego MEDIKOR.

LECZONE CHOROBY :
- Diagnostyka i leczenie niepłodności
- Poronienie nawykowe ( nawracające straty ciąży ) diagnost...

Bardzo mily i uprzejmy lekarz, duzo czasu poświęca pacjentkom wyjasniajac wszystkie wątpliwości pozatym ma w sobie pewien luz i poczucie humoru, godny polecenia

Jestem w ciąży - prowadzi mnie Doktor Serafin i mam pewność, że jestem pod bardzo dobrą opieką!!! Systematyczne badania, dokładne USG, jasne odpowiedzi na każde zadane pytanie, delikatne podejście do kobiety!!! POLECAM

Witam, nie jestem pacjentką doktora Serafina. Byłam u niego na konsultacji i chodź pan doktor wiedział o tym, że przyszłam tylko na konsultację i tak zajął się mną jak swoją pacjentką, poświęcił mi bardzo dużo czasu, wszystko wytłumaczył i dał skierowanie na dodatkowe badania i kazał przyjść z wynikami i wtedy powie co dalej robić. Takich lekarzy w Tarnowie to tylko ze świecą szukać i tak by się pewnie nie znalazło. Teraz mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza każdej znajomej, nie czeka się długo na wizytę a podejście doktora Serafina do pacjentki jest bardzo fachowe i profesjonalne. W Tarnowie jest dwóch bardzo dobrych ginekologów jeden to mój pan doktor u którego się leczę już od ponad roku, ale do niego jest bardzo długi czas oczekiwania na wizytę i drugi równie dobry pan Serafin.

pierwszą ciążę straciłam w 7 mc...kiedy zaczełam planować drugą moja położna poleciła mi Pana Doktora. ze zrozumieniem wysłuchał moich obaw i z sercem wspierał mnie kiedy ponownie zaszłam w ciążę. dokładnie wykonywał wszytskie badania poświęcał mi dużo czasu...jestem mu bardzo za to wdzięczna gdyż cąły czas uważam ze zawdzięczam mu urodzenie zdrowego i cudownego synka..oby więcej takich lekarzy :) dziękuje : )

Polecam tego lekarza, bardzo rzetelny, spokojny ,z poczuciem humoru

Polecam tego lekarza, bardzo rzetelny, spokojny ,z poczuciem humoru

Zostałem przyjety na og. Izbie Przyjęc w dniu 1.o1.2013 i pomimo,że niby nic nie wskazywało na poważne zdarzenie , to nie mniej jednak Pan DR. dopatrzył sie udaru móżdzku jako kolejnego zdarzena i rozoczął intensywną procedure w tym względzie, czym wzbudzał u mie nie małe zdumienie. Oakazło sie po krótce , że miał rację przkazując mnie na Odz. neurologi . Do tego wszystiego doszło rozpoznane zapalenie oskrzeli i płuc i gdyby nie ta błyskawican diagnoza pewnie bym nie pisał tych kilku słow. Przeto pełen wdzięcznosci za szybkośc decycji i prawidłowśc diagnozy wdzięczne te słowa kieruje na rece tego lekarza , będącego przecież ginekologiem - położnikiem , a tylko przypadkowo w tym dniu pełniącego odpowiedzailną funkcje lekarza dyżurnego na Izbie Przyjęc, - BARDZO DZIĘKUJĘ - PANIE DOKTORZE - wdzięczny pacjęnt