lekarz Krzysztof Skorek

Laryngolog

Rewelacja ! W czasach, kiedy nawet płacąc za prywatną wizytę często spotykamy aroganckiego gbura i prostaka, któremu wydaje się, że wszyscy będą go całować w sygnet za to, że skończył AM, Dr Skorek to inna jakość !!! Świetny gość, odpowiada na każde pytanie, opisuje problem i od razu mówi co robić. W moim przypadku po obejrzeniu zapisu z tomografu, była decyzja o operacji zatok szczękowych, przegrody i mukotomii. Mimo wahania zdecydowałem się. Jestem rok po zabiegu, w końcu oddycham nosem, przedtem tylko mi się wydawało, że nim oddycham. Problemy z ...

Mimo wahania zdecydowałem się. Jestem rok po zabiegu, w końcu oddycham nosem, przedtem tylko mi się wydawało, że nim oddycham. Problemy z uciążliwym katarem i wcześniej ciągłym zapaleniem zatok minęły. Jak każdemu zdarza mi się przeziębić - to normalne, ale czuje się o wiele lepiej i mogę z czystym sumieniem polecić dr Skorka każdemu. Oby tak dalej Panie doktorze !

Jestem stałą pacjentką Pana Doktora Krzysztofa Skorka. Miałam przerost małżowin nosowych dolnych. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie , wycięcie podśluzówkowe małżowin nosowych dolnych. Obecnie czuję się dużo lepiej, nie mam problemu z oddychaniem. Bardzo polecam Pana Doktora, gdyż jest to lekarz oddany pacjentowi, który z uwagą wysłuchuje problemy chorego. Osoba bardzo sympatyczna i ma wspaniałe podejście do pacjenta. Polecam Go bardzo dorosłym jak również dzieciom!!! Chcielibyśmy więcej takich Lekarzy! Z poważaniem.

Syna leczyliśmy kilka lat u różnych laryngologów, żaden lekarz nie postawił prostej diagnozy co groziło niedosłuchem, dopiero dr K. Skorek wziął syna w swoje ręce. Po 2 latach leczenia i kilku zabiegach syn jest praktycznie zdrowy i co najważniejsze słychy jak powinien, przez co zdecydowanie lepiej się uczy i nabrał pewności siebie. Lekarz ma bardzo dobre podejście do małych pacjentów, wzbudza zaufanie, syn go uwielbia i mimo, że już nie mamy potrzeby wizyt u dr syn ciągle pyta kiedy wrócimy do naszego Pana doktora :) Naprawdę polecam. Dodam jeszcze, że niektórym może się wydawać, że zabiegi prywatne czy nawet wizyta jest droga, ale mieliśmy porównanie z innymi klinikami na Śląsku, które zdecydowanie bardziej się cenią a specjalistów mają średnich.

Polecam, bardzo dobry lekarz. Dzięki zabiegowi który u mnie przeprowadził wreszcie oddycham normalnie :)

Świetny specjalista i przesympatyczny człowiek. Wzbudza stuprocentowe zaufanie. Szczerze polecam bo miałam okazję być jego pacjentką.

Miałam szereg problemów związanych z uchem i nosem, z którymi inni lekarze nie mogli sobie poradzić przez ponad 4 lata. Dopiero dr K. Skorek rozwiązał problem mojej choroby. Bardzo polecam tego Lekarza.

Wspaniały lekarz...z doskonałym podejściem do najmłodszych pacjentów, sympatyczny, kompetentny...jak najbardziej polecam...najlepszy lekarz jakiego znam.

Przeszedłem zabieg korekty przegrody nosa w klinice św. Łukasza w Bielsku-Białej w 2009 r, jestem bardzo niezadowolony, gdyż po operacji problemy z oddychaniem nie uległy poprawie, a może nawet się pogorszyły. Zapłaciłem prywatnie ponad 2000 pln. Nie polecam.

według mnie to świetny specjalista, miałam usuwane migdałki, bez powikłań,miła obsługa, polecam każdemu:) jestem bardzo zadowolona że właśnie pan doktor przeprowadzał leczenie i zabieg.

nie leczyłam się u pana doktora, ale miałam w tym szpitalu wykonywaną operację, i naprawdę opieka rewelacyjna, czysto i fachowo, miło wspominam mimo wszystko.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bielsko-Biała"?

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Piastowska 15/2