Filtruj terminy

43-316 Bielsko-Biała

lekarz Witold Szcześniak

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Pan Doktor jest miły i pomocny. Wykonał wszystkie badania. Ma bardzo dobre podejście do dzieci i takie samo poczucie humoru. Na nasze zdziwione miny co do dolegliwości dziecka (nie wiedzieliśmy o co chodzi) przedstawił przekrój ucha i wytłumaczył w czym rzecz (mimo bardzo późnej godziny wizyty). Polecam.
Opinia dodana przez: Gal

dr n. med. Zbigniew Świerczyński

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ul. Piastowska 15/2
43-300 Bielsko-Biała

Świetny, kompetentny lekarz. Od małego borykam się z bólami głowy. Doktor po wysłuchaniu mnie postawił diagnozę i przepisał leki , które działają. Po 10 minutach wiedział jaki jest problem, a liczni lekarze przez 30 lat nie potrafili mi pomóc...Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Sławomir Zeman

Bielsko-Biała

W swojej chorobie (rak wargi i języka) tata miał szczęście trafić na wspaniałych specjalistów, jednym z nich jest Doktor Zeman. Tata przechodził operację w CMR w Bielsku-Białej (nawiasem mówiąc, placówka rewelacyjna) na NFZ. Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania i kompetencji Pana Doktora - operacja trwała krotko, obyło się bez powikłań, rana wygląda dobrze, a tata szybko dochodzi do siebie. W dodatku Dr Zeman podczas pobytu taty w szpitalu wykazał się bardzo ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Skorek

Laryngolog

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Lekarz K. Skorek jest uprzejmy, robi wrażenie dużej fachowości, ale plastyka migdałów, podniebieia i języczka miała doprowadzić do usunięcia chrapania i bezdechów. Nie dosyć, że zabieg musiał być poprawiany, usuwanie zrostów, to chrapanie nie zmniejszyło się. więc 3200 zł. wyrzucone w błoto, a lekarz namawia na kolejną operację za 3800 zł. korekty przegrody nosa i twierdzi tym razem że chrapanie to jest wina przgrody. A co będzie potem? Plasyka małżowin ...

lekarz Wojciech Wądrzyk

Laryngolog, Audiolog

Bielsko-Biała

Nie polecam z daleka od tego lekarza mojemu dziecku które ma chore migdały przepisał leki na alergie z dawka która dorosły człowiek nie może wziąść

dr Lucyna Klimczak-Gołąb

Poradnie Specjalistyczne
Partyzantów 53
43-300 Bielsko-Biała

Dzięki Pani doktor słyszę.. w ciągu tygodnia zdiagnozowała że nie słyszę
. Inni lekarze mieli gdzieś . A ona dokonała zabiegu. Dzięki któremu teraz słyszę. Bardzo Dobry lekarz ! Znakomity specjalista.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Grażyna Martini-Kamińska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Pediatryczne Centrum Medyczne

Bielsko-Biała

W moim przypadku kompletny brak podejścia do dziecka, sprawdzenie migdala na szybko, na siłę tak, że syn uderzył głową w ścianę i się rozpłakał. Na to usłyszałam że to syn nie współpracuje i to jego wina. A syn ma tylko 4 latka. Podejrzewam ze po tej wizycie juz nie będzie chciał otworzyc buzi przed innym lekarzem, a nie mial z tym żadnego problemu, wystarczy odpowiednie podejście do dzieci.

lekarz Ewa Liska-Markiel

Alergolog, Laryngolog

Centrum Medicover Bielsko - Biała
Karpacka 24
43-300 Bielsko-Biała

1. Podczas wywiadu pacjent jest lekceważony, a rozmowa przebiega w dziwny, napięty sposób. Odniosłam wrażenie, że Pani Liska-Markiel lubi się wywyższać. Kilkakrotnie podczas rozmowy podkreślala, że przyszłam do specjalisty.

2. Byłam umówiona na godzinę 14, Pani alergolog przyszła do pracy o 14.40, do gabinetu weszłam o 15.20. Zamiast przeprosić dużą grupę pacjentów oczekujących na korytarzu, zwróciła w bezczelny sposób uwagę recepcjonistce, że nie ma przygotowanych recept na swoim biurku.

lekarz Anna Zaręba-Pruhło

EUROKLINIKA Sp. z o. o. Oddziały Zabiegowe
Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Warto było pokonać dłuższą drogę i oddać się w ręce pani doktor. Żadnego zbędnego mówienia, przekonywania, pełen profesjonalizm - przeprowadziłem plastykę podniebienia miękkiego laserowo i metodą pilar. Szczerze Polecam

Marek Czerwiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DARMED Majdak i Wspólnicy Spółka Jawna
Bolesława Prusa 61
43-300 Bielsko-Biała

Profesjonalnie podszedł do problemu naszej córki (rzadki przypadek występujący u dzieci). Zbadał ją, zrobił wywiad i wykonał szereg badań diagnostycznych. Wykluczył różne ewentualności. Wdrożył leczenie. Na efekty musimy poczekać, ale po konsultacji z innym lekarzem wiem że postąpił zgodnie ze sztuką lekarską. Jest rzeczowy, konkretny. Odpowiada na wszystkie pytania rodzica. Jest kulturalny. Obserwowałam doktora również w szpitalu i mogę go tylko polecić. Świetnie zarządza swoim personelem w Chorzowie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Laryngolodzy w Bielsku-Białej