lekarz Krzysztof Stawiarski

Dr.Stawiarski jest moim zdaniem jednym z najlepszych lekarzy kiedyś nie mogłam zdjagnozować choroby (39.9°) chodziłam po lekażach nikt nie był w stanie mi pomóc, nawet na pogotowiu to podali mi złe leki i gorączka wzrosła do stanu zagrożenia życia, to Pan dr.Stawiarski zdiagnozował mi chorobę i podał właściwe leki.

Dzieci się go nie boja ale kompletnie nic nie tłumaczy... coś tam wypisze i tyle.... o wszystko trzeba pytać ale bez konkretnych odp. Taki sobie.

Gbur straszny, bez kontaktu z pacjentem. Na wizycie domowej obiecywał dziecku cuda a kiedy poszło do gabinetu to P. Dr potrafil tylko coś burknąć pod nosem. Wizyta domowa była natomiast w miłej atmosferze ale niestety jak dla mnie ten lekarz ma dość małe pojęcie o leczeniu. Obojgu dzieciom wypisał antybiotyk i leki na alergię!!! Masowo wypisuje te same recepty. Nigdy więcej do niego nie pojdę.

Ocenię Pana doktora jako człowieka na którym mozna polegać więc postawione pytania oceniłabym na zdecydowanie tak. Nie miałam okazji leczyć dzieci u P. doktora ale jest to człowiek godny zaufania i posiadającą wiedzę bo - nie może być inaczej

Uważam, że jest to dobry lekarz choc mógł by byc bardziej sympatyczny i więcej mówic pacjentowi na temat jego choroby. Jeśli chodzi o stronę medyczną uważam, że lekarz jest godny polecenia

Bardzo fajny kontakt z dziećmi, od razu do niego podeszły. Spokojny, wytłumaczył wszystko. Wzbudza zaufanie.

Pan doktor postawił diagnozę o AZS patrząc na dziecko, które ma co najwyżej jasną cerę ... i pomimo mojego protestu, że nigdy problemów skórnych nie było. Leczył dziecko na astmę rok (a objawy nie ustępowały) , nie wytłumaczył niczego, natomiast na moje pytania zapytał czy chcę leczyć dziecko czy nie. Nie wiem czy to był jego zły dzień... a raczej kilka, bo próbowałam dać mu szansę, jednak zrezygnowałam z leczenia u niego. Nie potrafił trafnie zdiagnozować mojego dziecka, które jak się okazało miało refluks żołądkowy ... niestety doktor nie szukał innych przyczyn objawów, założenia okazały się błędne.

Pan doktor leczy całą moją rodzinę od 15 lat .Jest bardzo konkretny, nie przymila się pacjentom, stawia trafne diagnozy, leczy szybko i skutecznie. Zawsze można na nim polegać.To lekarz z krwi i kości.

Moje dzieci wprost uwielbiają tego lekarza.Zawsze trafnie stawia diagnozy i leczy skutecznie.Polecam zdecydowanie

Dobry specjalista, godny polecenia, Jak to lekarz nie musi być specjalnie miły ma być dobrym lekarzem, za to przy wizytach domowych jest milszy ;)