lekarz Krzysztof Stępniewski

Zanim trafiłam do dr Stępniewskiego chodziłam do lekarzy na nfz ale żaden nie był mi w 100% pomóc dlatego wybrałam się prywatnie właśnie do dr Stępniewskiego i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Wspaniały lekarz z ludzkim podejściem o które niestety u większości lekarzy trudno, bardzo kompetentny i uprzejmy.Polecam nawet na pierwszą wizytę u ginekologa!

Kiedy moja lekarka odeszła na emeryturę rozpoczęłam poszukiwania nowego lekarza. Pan doktora poleciła mi przyjaciółka, również pozytywne opinie o doktorze w internecie potwierdziły to, że doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Sama przekonałam się o tym ostatnio na wizycie, która przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wszystko odbyło się tak jak być powinno, jestem zadowolona.

Wspaniały lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dokładnie wszystko tłumaczy. Jeżeli coś się dzieje, to odrazu robi badania, a nie wypisuje w ciemno leki. Jestem pacjentką Panaa doktor od 4 lat i naprawdę polecam wizytę u tego lekarza.

Wspaniały lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo dokładnie
wszystko tłumaczy. Jeżeli coś się dzieje, to odrazu robi badania, a nie
wypisuje w ciemno leki. Jestem pacjentką Panaa doktor od 4 lat i naprawdę
polecam wizytę u tego lekarza.

Lekarz z powołania. Na wizytach jest zawsze bardzo miły i sympatyczny, lubi żartować więc atmosfera jest super. Nie robi żadnych uwag odnośnie antykoncepcji (a byłam raz u lekarki, która zaczęła mi prawić kazanie jakie to jest zło), ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania.

Jestem pacjentką doktora Stępniewskiego już od kilku lat, na szczęście na razie na wizyty chodzę tylko profilaktycznie-myślę, że duża w tym zasługa doktora. Na wizytach zawsze jest miło, doktor odpowiada na wszystkie moje pytania, nie pogania. Polecam

Leczę się u pana doktora już kilka lat i nigdy mnie nie zawiódł. Zawsze jest sympatyczny, pomocny i bardzo profesjonalny. Nie ma się co bać, że to mężczyzna bo jest bardzo delikatny podczas badania.

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie o panu doktorze, jest przesympatycznym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Po wakacjach od kąpieli w publicznym basenie złapałam jakąś infekcję, którą pan doktor szybko wyleczył. Polecam

to była moja pierwsza wizyta u ginekologa mężczyzny więc miałam pewne obawy ale zupełnie niepotrzebnie bo dr jest bardzo miły a podczas badania bardzo delikatny (delikatniejszy niż moja wcześniejsza lekarka!)

Jestem pacjentką dr od kilku lat, gdy do niego trafiłam miałam III grupę cytologii, pan dr sprowadził mnie do II grupy i wyleczył nadżerkę. Polecam

Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora i jestem bardzo zadowolona, pan doktor bardzo sympatyczny,podczas badania bardzo delikatny, bardzo pozytywne wrażenia mam po tej wizycie.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety