lekarz Krzysztof Styczeń

Niezwykle kompetentny specjalista. Bardzo szybko "czyta" pacjenta i jego problemy i traumy. Zadaje trafne pytania. Spokojny. Pomógł mi przejść przez ciężki epizod depresyjny i ukończyć rozprawę doktorską. Pokonać lęk i bariery, które mnie blokowały. Jestem Mu za to ogromnie wdzięczna...

Świetny lekarz dobrze wysłucha pacjenta pomógł mi bardzo z depresją od samego początku dawał nadzieję wdzięczna pacjentka

Pan Doktor miał dyżur w szpitalu w Oświęcimiu, mam już 70 lat, niepełnosprawną córkę, mam więc prawo ocenić lekarza , bo bez przerwy od wielu lat mam z nimi kontakt. Takiego lekarza , z taką dużą wiedzą i do tego będącego CZŁOWIEKIEM przyjaznym dla chorego nie spotkałam do tej pory. Nie była to wizyta prywatna tylko konsultacja w szpitalu, a Pan Doktor bardzo dużo czasu poświęcił i dobór leków był trafny w 100% chociaż chorego widział pierwszy raz. Diagnozę postawił po długiej ponad godzinnej rozmowie. Serdecznie pana doktora pozdrawiam i ...

Serdecznie pana doktora pozdrawiam i dziękuję. CUDOWNY LEKARZ

Profesjonalista pod każdym względem, świetny fachowiec,ma super podejście do pacjenta. Bardzo polecam Pana doktora.

Szczerze polecam. Lekarz z powołania, nie myli przysięgi hipokryty z przysięgą hipokratesa. Wnikliwy, kompetentny.