lekarz Krzysztof Szarek

Endokrynolog

2,7
1,7
2,7

Skandaliczne, uprzedzone zachowanie "lekarza", który nie raczył nawet spojrzeć na wyniki badań, a zadawał pytania nie związane ze zdrowiem, i tylko na podstawie wyglądu stawiał inną diagnozę. Omijać, szkoda czasu.

Dziś jestem po operacji wycięcia tarczycy, inny endo zlecił zrobienie biopsji w guzkach 1,1cm , które były widoczne 3 lata temu w USG przedstawianym doktorowi Szarkowi. Guzek od tamtego czasu nie urósł ale okazał się złośliwy ( potwierdziło to badanie histopatologiczne). Doktor nawet nie zainteresował się wtedy moimi guzkami w tarczycy, mimo że wtedy akurat powiększyły się od ostatniej wizyty, TSH było w normie więc udało mu się mnie uspokoić. Dziś wiem że poziom hormonu akurat nie ma wiele wspólnego ze złośliwością guzków.Zbyt mało czasu poświęca pacjentowi.

Kiedyś to był super lekarz Teraz ma zbyt mało czasu

Kiedyś to był super lekarz Teraz ma zbyt mało czasu