lekarz Krzysztof Szczęsny

2,9
2,9
2,7
2,6

ponad miesiac temu przeprowadzil mi operacje wypadnietego dysku zrobil to po mistrzowsku Jest to najlepszy neurochirurg w kaliszu Nie wiem dlaczego co niektozy maja o nim tak niedobra opinie Moze oczekuja czegos czego pan doktor nie moze im dac

Wielkie uznanie dla doktora Szczęsnego. Przed operacją prawie nie chodziłam i miałam problemy z poruszaniem rąk. Groziło mi trwałe kalectwo. Lekarz rzeczowo i konkretnie opisał mój stan. Operację przeprowadzi po mistrzowsku, tj. usunął 2 kręgi szyjne oraz 3 dyski i wstawił w to miejsce implant – to jest sztuka. Ponadto pięknie zszył ranę. Obecnie (miesiąc od operacji) jestem sprawna, a moja blizna jest równa, cienka i mało widoczna. Bardzo dziękuję panie doktorze.

lekarz konkretny poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje mily bardzo uprzejmy bardzo dobry specjalista .polecam

Dr. Szczęsny jest niemiły,krzyczy na wszystkich nie wie jaką pacjent ma chorobę i jaktemu zapobiedz

Tego człowieka trudno nazwać lekarzem. Arogancki, chamski i bezczelny. Potrafi podczas rozmowy z pacjentem odwrócić się i pójść, albo zamknąć drzwi przed nosem w pół zdania. Rzuca słuchawką jak mu się już nie chce rozmawiać. Odsyła pacjentów do ministra, i mówi żeby mieć do siebie pretensje, skoro się tak głosowało. Pacjentów z zagrożeniem życia informuje, że jak umrą to na własne życzenie, bo tak w wyborach wybrali. Znieczulica całkowita, pacjent nie ma dla niego żadnego znaczenia. Odradzam jakikolwiek kontakt z tym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz, specjalista neurochirurgii !

Bardzo dobry lekarz, specjalista neurochirurgii !

Niestety ten lekarz minął się z powołaniem.Niekompetentny, arogancki, nie wrażliwy na cierpienie pacjenta.Może powinien zostać weterynarzem, ale szkoda zadawać cierpienia zwierzętom.Zdecydowanie nie polecam!!!!