Neurochirurg Kalisz

Wojewódzki Szpital Zespolony w Kaliszu
ulica Poznańska 79
62-800 Kalisz

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

Kiedy po miesiącu chodzenia w bólu prawie w kucki trafiłem do szpitala Brudnowskiego tam zajął się mną dr. Jarosław Poleszczuk

Ze względu na potężny ból odcinka lędźwiowego nie można było przeprowadzić drugiego badania rezonansu magnetycznego z kontrastem

Wtedy ...

Wtedy Pan dr. Polszczuk powiedział nie martw się otworzymy zobaczymy naprawimy Operację miałem 15-go kwietnia 2018 roku a już następnego dnia stawiałem

pierwsze kroki Po tygodniu zrobiłem pieszo kilka kilometrów po warszawskich giełdach i parkach. Polecam jest to wspaniały fachowiec i cudowny lekarz.

Wdzięczny pacjent Andrzej lat 56

Opinia dodana przez: Andrzej

Kalisz

Bardzo dobry specjalista, lekarz z powołania. Nie tylko nareperował mój zdruzgotany kręgosłup, ale i podnosił mnie na duchu, ile razu tego potrzebowałem. Dziękuję serdecznie za wspaniałą opiekę. Marian Paszkowski.

Opinia dodana przez: Marian

62-800 Kalisz

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Po operacji czuję się bardzo dobrze, nie drętwieje mi już lewy bark i ręka i nie odczuwam bólu.

Miałam operację kręgosłupa szyjnego 6 lat temu.
Wszystko przebiegło tak jak lekarz mówił, gdybym miała jeszcze raz zadecydować ponownie wybrałabym doktora Kocura.
Doktor faktycznie nie należy do wylewnych osób i jest bardzo bezpośredni za co otrzymał tu wiele negatywnych opinii, ja natomiast oceniam jego wiedzę i fachowość, które są na najwyższym poziomie.
Z podziękowaniem M.Ś.

Opinia dodana przez: Mirosława

Wojewódzki Szpital Zespolony

62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz specjalista neurochirurgii i neurotraumatologii. Zawsze gotowy do wyjaśnień, do dyskusji, uprzejmy, bardzo dobry fachowiec. Gratuluję Panie doktorze wielu medycznych osiągnięć i polecam innym pacjentom z Wielkopolski !

Opinia dodana przez: dr Mateusz Kuś

Sadowa 14b
Kalisz

czy pan jest ordynatorem w szpitalu
prosze o prawdziwą odpowiedz ;-) dnjiewnhq nvjqiwc amiwk jencjhn wjmnecjweoc iwokeciowokmckwc,sdx,owkcwkecm,wkoecmikmcunbehcnhwhjsnjxsnnjjsn

czy pan jest ordynatorem w szpitalu

Opinia dodana przez: kubs