lekarz Wiesław Skowroński

Neurochirurg, Neurolog

2,4
2,4
2,2

Doktor Skowroński jest niesympatycznym lekarzem. Patrzy na swoich pacjentów z pogardą.Tata czeka na operację szyjnego odcinka kręgosłupa. Szpital nie potrafi przygotować pacjenta do operacji i przeprowadzić potrzebnych badań tylko wysyła na wizyty prywatne, zwlekając w czasie. Na co płacimy składki zdrowotne?!! Mało tego nie podaje konkretnych informacji, które są bardzo istotne dla kardiologa do wystawienia zaświadczenia potrzebnego do operacji.Koło się zamyka a my znów zostajemy w kropce bez niczego. Polska służba zdrowia to kpina!

Witam. Miałem operacje przepukliny kręgosłupa. Pobyt w Kaliskim szpitalu na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm. Pan doktor bardzo miły, kompetentny. Bardzo szybko działa jeśli chodzi o wyznaczenie terminu . Pełen profesjonalizm. Pełen cierpliwości. Dzięki Panu doktorowi dzisiaj mogę sprawnie chodzić i funkcjonować. Bardzo polecam Pana Skowrońskiego 😉

Porażka,a nie lekarz.Pacjentce po dwóch operacjach kręgosłupa i ponownym bólu po latach pan "doktor" radzi spinać pośladki i wzrusza ramionami że nic innego zrobić nie może.Śmiech na sali.

Nie miły opryskliwy przyjęta z bólem przygotowana do operacji po czym operacja odwołana ordynator stwierdził że leżenie w szpitalu pomogło i jest o wiele lepiej co jest nie prawda oczywiście nauczyć się żyć bólem ćwiczyć i do domu

czy pan jest ordynatorem w szpitalu prosze o prawdziwą odpowiedz ;-) dnjiewnhq nvjqiwc amiwk jencjhn wjmnecjweoc iwokeciowokmckwc,sdx,owkcwkecm,wkoecmikmcunbehcnhwhjsnjxsnnjjsn

czy pan jest ordynatorem w szpitalu

Strata pieniędzy i czasu. Byłem niedawno z ojcem w jego prywatnym gabinecie po konsultacje czy jego przepukliny na kręgosłupie nadają się do operacji (już drugiej) a doktor spytał po co on w ogóle do niego przyjechał i czego od niego żąda ... śmiechu warte nie spojrzał nawet na zdjęcia powiedział że ojciec ma tylko robić jakieś tam ćwiczenia i nic więcej. Wizyta ok 7 min pieniądze oczywiście zabrane. Nie polecam

Naprawdę nieprzyjemny lekarz. Operował mi przepuklinę kręgosłupa, a gdy po niespełna roku znów trafiłem na oddział neurochirurgiczny po konsultacji z innym lekarzem a nie z nim próbował ze mnie idiotę zrobić. Nie dość że przekładali mi termin zabiegu, to w dzień w którym mnie w końcu zoperowano po tygodniu na oddziale na porannym obchodzie stanął przede mną i zapytał : boli pana jeszcze?, na pewno chce pan tej operacji? Na szczęście trafiłem pod skalpel dr. Poleszczuka(bardzo miły człowiek i dobry fachmen) i teraz powoli wracam do zdrowia.

Może nie zbyt wygadany co do przebiegu leczenia, ale jako specjalista i fachowiec trzeba przyznać ze jest skuteczny. W moim przypadku bardzo szybka i trafna diagnoza, operacja w trybie natychmiastowym (tego wymagały objawy ) po operacji jestem szczęśliwy i zadowolony bo bez bólu, powoli ale skutecznie po cennych radach zdolnego rehabilitanta z Ostrowa :) czuje się coraz lepiej. Do przeprowadzenia operacji pomimo rożnych dziwnych opinii na temat w/w lekarza jako specjalistę w swojej specjalizacji polecam.

Zdecydowanie nie polecam, zimny, oschły pan doktor!!! mimo 4 wizyt prywatnych każda 200zl nic nowego o stanie mojego zdrowia nie powiedział !!! Szczerze odradzam, myślę, że konsultacja u dr Skowrońskiego to strata czasu i pieniędzy (prywatnie). Skorzystałem z pomocy innego neurochirurga i jestem zadowolony, bóle kręgosłupa ustąpiły !!!

zostałem przyjęty do lekarza , operacja przebiegła w bardzo dobrze już po czwartej dobie mogłem normalnie funkcjonować bez jakiegokolwiek bólu .POLECAM INNYM CHORYM OSOBĄ ABY TRAFILI DO ZNAKOMITEGO SPECJALISTY JAKIM JEST LEKARZ . pacjent z 2013-12-24 Andrzej