lekarz Wiesław Skowroński

2,2
2,3
1,9
2,1

kiepski lekarz (miałem wrażenie, że raczej mierny internista a nie specjalista); poza tym zły i opryskliwy człowiek; jestem z Kalisza a na leczenie i operacje wolałem jeździć do innych miast, twierdził, że nie trzeba mnie operować i kazała wykonywać ćwiczenie podczas wizyty mimo, że ledwo stałem na nogach; stwierdził, że nie może pomóc skasował 150 zł i tyle; konsultacje w dwóch innych szpitalach brzmiały jasno: natychmiast operacja - dzięki temu dziś nie czuję bólu i funkcjonuję normalnie

zadufany w sobie arogant,ktory spozniajac sie kosztem czasu umowionych pacjentow dodatkowo wciska innych aby jak najwiecej zarobic

2 minuty wizyta, po której wiesz tyle ile przed wizytą i następny proszę, a reszty się domyśl, bo jak nie wypytasz, to sam Ci nie powie

Dr. Skowroński to może i specjalista ale serca to on w ogóle nie ma.Arogancki,niemiły,zimny,niekulturalny - jak przystało na wykształconego człowieka.

Szkoda,że nie można dać zera w ocenie - bo ma napewno na tyle zasługuje.Poprotu mniej niż zero.

Niestety ten lekarz minął się z powołaniem.Niekompetentny, arogancki, nie wrażliwy na cierpienie pacjenta.Może powinien zostać weterynarzem, ale szkoda zadawać cierpienia zwierzętom.Zdecydowanie nie polecam!!!!

Arogancki, wykazujący się niechęcią do pacjenta itd. ... zgadzam się z poprzednikiem. Nie polecam.