lekarz Wiesław Skowroński

Neurochirurg, Neurolog

2,4
2,4
2,2

Trafiłem do danego lekarza z bólem i zostałem zoperowany . Lekarz godny polecenia fachowiec pierwszej klasy solidny , przemiły , spokojny, . GODNY POLECENIA . pacjent z 2013-12-23 Zenon .

zadufany w sobie arogant,ktory spozniajac sie kosztem czasu umowionych pacjentow dodatkowo wciska innych aby jak najwiecej zarobic

Pan doktor to doskonały fachowiec bardzo mi pomógł wszystko wytłumaczył a co najważniejsze doskonale przeprowadził operację.

kiepski lekarz (miałem wrażenie, że raczej mierny internista a nie specjalista); poza tym zły i opryskliwy człowiek; jestem z Kalisza a na leczenie i operacje wolałem jeździć do innych miast, twierdził, że nie trzeba mnie operować i kazała wykonywać ćwiczenie podczas wizyty mimo, że ledwo stałem na nogach; stwierdził, że nie może pomóc skasował 150 zł i tyle; konsultacje w dwóch innych szpitalach brzmiały jasno: natychmiast operacja - dzięki temu dziś nie czuję bólu i funkcjonuję normalnie

2 minuty wizyta, po której wiesz tyle ile przed wizytą i następny proszę, a reszty się domyśl, bo jak nie wypytasz, to sam Ci nie powie

Szkoda,że nie można dać zera w ocenie - bo ma napewno na tyle zasługuje.Poprotu mniej niż zero.

Dr. Skowroński to może i specjalista ale serca to on w ogóle nie ma.Arogancki,niemiły,zimny,niekulturalny - jak przystało na wykształconego człowieka.

Arogancki, wykazujący się niechęcią do pacjenta itd. ... zgadzam się z poprzednikiem. Nie polecam.

Niestety ten lekarz minął się z powołaniem.Niekompetentny, arogancki, nie wrażliwy na cierpienie pacjenta.Może powinien zostać weterynarzem, ale szkoda zadawać cierpienia zwierzętom.Zdecydowanie nie polecam!!!!