lekarz Krzysztof Szpejankowski

Jest to bardzo dobry lekarz ma bardzo dużą wiedzę i za wszelką cenę stara się znaleźć przyczynę choroby i nigdy nie odsyła z "kwitkiem". Chodziłam do innego ginekologa z moją dolegliwością przez 10 lat i za każdym razem słyszałam,że taka jest moja uroda i że muszę przyzwyczaić się do bólu a po jednej wizycie u doktora Szpejankowskiegp dowiedziałam się co mi się dzieje i dzisiaj już wiem w jakim kierunku mam się leczyć i to wcale nie jest ginekologia. Polecam go wszystkim kobietom bo jest naprawdę rewelacyjny i bardzo delikatny.

jest to najlepszy lekarz ginekolog jakiego spotkałam a byłam u wielu, bardzo miły i kompetentny i co ważne bardzo delikatny. Miałam to szczęście że prowadził moją pierwszą ciąże i trafiłam na jego dyżur w szpitalu więc był przy porodzie bardzo mi pomógł. Polecam go wszystkim kobietom które miały złe doświadczenia z innymi lekarzami. Wielki pozytyw

Polecam go wszystkim kobietom które miały złe doświadczenia z innymi lekarzami.
Wielki pozytyw

Bardzo miły, kompetentny lekarz, potrafi rozluźnić atmosferę dzięki czemu można zapomnieć, że to wizyta ginekologiczna

Byłam w Pro-Familii na Podpromiu, wizyta prywatna. Mogę polecić dr Szpejankowskiego - bardzo miły, życzliwy i dokładny. Badanie nie trwało długo, jest delikatny.