dr n. med. Krzysztof Tybor

Neurochirurg

Chyba najlepszy neurochirurg w Lodzi. Lekarz marzenie - dr House to przy nim pajac:)

Wspaniały czlowiek i specjalista operował mnie jestem 2 tygodnie po operacji dobrze sie czuje ustaly delegliwosci jakie mialem przed operacja jestem mu bardzo wdzieczny podszedł do mnie jak do człowieka a nie pacjęta.Jeszcze raz dziekuje panie doktorze i życze sukcesów w pracy Tomek Rzeczkowski

Tomek Rzeczkowski

Wspanialy człowiek który wie co robi i konkretnie przedstawia całą sytuacje.ma w sobie coś co pozwala mu ufać i każde jego słowa dają nadzieje!

Byłam operowana przez Pana Doktora.WSPANIAŁY CZŁOWIEK, ZNAKOMITY LEKARZ. POLECAM

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Wspaniały lekarz, uratował moją siostrę, za co jestem Mu bardzo wdzieczna i polecilabym Go każdemu!!!!1

Super specjalista. Rok temu operował mój kręgosłup - przepuklina dysku odcinka lędźwiowego. Powłóczyłem już prawą nogą. Przekonał mnie o potrzebie natychmiastowej operacji. Nie zastanawiałem się i nazajutrz po wizycie już było po operacji. Nieznośny ból ustąpił całkowicie. Czułem tylko ranę pooperacyjną. Po 2 dniach wypisał mnie ze szpitala. Dziś po 12 miesiącach od operacji zupełnie nie wiem co to kręgosłup. Kilku moich znajomych, którym Go poleciłem są ogromnie zadowoleni i oceniaja Go na 5pkt.

Wspaniały jako człowiek i jako lekarz. Mirosław Białek

Wspaniały jako człowiek i jako lekarz. Mirosław Białek

Cudowny człowiek, fachowiec o nieprzeciętnych umiejętnościach i wiedzy medycznej.