lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Jestem specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii, starszym asystentem Klinicznego Oddziału Położniczo-Ginekologicznego z Pododdziałem Ginekologii Onkologicznej w Kędzierzynie-Koźlu, specjalizuję się w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń ginekologicznych oraz prowadzę ciąże. Wykonuję pełen zakres operacji i zabiegów ginekologicznych.

Najlepszy ginekolog u którego do tej pory byłam. Profesjonalny i widać, że doświadczony lekarz ,rzeczowo wszystko wyjaśnia i w dodatku cierpliwie wszystkiego słucha. Atmosfera na wizytach jest bardzo przyjazna. Serdecznie polecam doktora wszystkim Paniom w ciąży oraz każdej kobiecie na zwyczajną wizytę kontrolną.

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.

Wspaniały lekarz, profesjonalny, rzeczowy z sercem dla pacjentek. Specjalista, jakich mało w swojej dziedzinie. Do tego opieka na każdym etapie leczenia. Polecam każdej z pań, zarówno do diagnostyki, leczenia, operacji, prowadzenia ciąży czy po prostu wizyty kontrolnej.