dr n. med. Krzysztof Wilk

Gorąco polecam! w 100% profesjonalista, a przy tym niezwykle uprzejmy i taktowny. Dzięki niemu donosiłam ciążę i mam śliczną, zdrową córeczkę.

Kompetentny, życzliwy, miły lekarz. Profesjonalista. Przyjmuje również w szpitalu, gdy masz jakiś problem zdrowotny nie bagatelizuje go! Serdecznie polecam

Dr.K.Wilk prowadził u mnie I i II ciąże,dal rade,kiedy powstali komplikacje, UWAŻAM ZE TO JEST BARDZO DOBRY SPECJALISTA.

Bardzo dobry lekarz, sympatyczny, cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Jestem jego pacjentką od 3 lat i nigdy nie zawiódł. Polecam

super lekarz ,podejscie do pacjentki godne pochwaly punktuualny mily uprzejmy noi pelen profesjonalizm polecam