Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Laryngolog Bełchatów

- 3 lekarzy

dr n. med. Andrzej Filipiak

Laryngolog

liczba opinii: 6

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 4,9/5
Pan doktor to świetny specjalista. Ponad 10 lat temu, kiedy był ordynatorem w szpitalu, zapewnił mi doskonałą opiekę po kiepskim podejściu lekarzy z Neurochirurgii i tylko dzięki niemu i jego zespołowi w ciągu miesiąca wyleczyłam porażenie nerwu twarzowego, które mi, wówczas bardzo młodej dziewczynie, mogło poważnie skomplikować życie. Dr Filipiak to niezwykle sympatyczny człowiek, który podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Wszystko dokładnie tłumaczy, informując też o ryzyku. Zaryzykowaliśmy i udało ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Izabela Kwaśniewska

Laryngolog, Foniatra

liczba opinii: 5

Gabinet
ul. Kaczkowskiego 53
97-400 Bełchatów

Średnia ocen: 4,2/5
Szukałam długi czas lekarza laryngologa który by pomógł na terenie całej Łodzi - byłam u 6 - nikt nie był w stanie mnie wyleczyć a choroba postępowała, w internecie znalazłam namiary na Panią doktor - i udało się pół roku leczenia i wszystko w najlepszym porządku - bardzo polecam .
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Jolanta Filipiak

Laryngolog, Alergolog

liczba opinii: 5

Gabinet
Czapliniecka 5
Bełchatów

Średnia ocen: 2,7/5Nie ulega wątpliwości,że profesjonalizm nade wszystko. Dla mnie to osoba merytoryczna ,skoncentrowana na problemie a nie odczuciach ambicjonalnych pacjenta.
W Szpitalu Wojewódzkim w Bełchatowie, przeprowadzała u mnie zabieg(udrażniania nosa,usuwanie polipów).Skutek ,po latach męczarni, wreszcie oddycham jak należy. Zatem opinia wysoce pozytywna.U lekarza nie szukam czułości ale skuteczności w udzielanej pomocy.
Opinia dodana przez: Kazimierz N.

Laryngolodzy w BełchatowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat