Filtruj terminy

Lekarze Laryngolog Dąbrowa Górnicza

lekarz Ida Walaszek

Cupiała 56
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista z prawdziwym "ludzkim " podejściem do pacjęta. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem . Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Pani doktor , dziękuje za to , jaka Pani jest jako lekarz i jako człowiek. Koledzy po fachu powinni brać z Pani przykład.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Kwiatek-Karczewska

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią doktor, miła, serdeczna dla pacjenta a przede wszystkim świetna specjalistka.Przed laty na pierwszej wizycie Pani doktor doskonale zdiagnozowała moje schorzenie, a dziś cieszę się brakiem dolegliwości dzięki Pani doktor. Wielu moich znajomych leczyło lub leczy się u Pani doktor i każdy jest zadowolony z wyboru specjalisty.

lekarz Jolanta Sikora

ulica 3 Maja
41-300 Dąbrowa Górnicza

Pani Doktor przeprowadziła badanie złamanego nosa podczas mojego pobytu na SOR na Ochojcu. Konkretnie zaopatrzyła nos, wytłumaczyła dalsze zalecenia. Uprzejmość na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie polecam i dziękuję Pani Doktor za kompleksowe podejście.
Opinia dodana przez: Kamil

dr n. med. Joanna Zych-Sowa

Różana 10
41-300 Dąbrowa Górnicza

nie wiem skąd te wszystkie negatywne opinie, bo od wielu lat chodzimy do Pani doktor na NFZ i uważam, że jest najlepszym specjalistą jaki istnieje. A ilość sprzętu jaki posiada w gabinecie na fundusz jest po prostu niesamowita. chodziłam już do wielu laryngologów, głownie prywatnie, ale najlepiej do doktor Zych-Sowy.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Małgorzata Kardasz-Ziomek

Wyspiańskiego 1
Dąbrowa Górnicza

Sor na Truchana porażka jak można tak traktować dzięki pisanie historia 20 min dziecko śpi na rękach gorączka. pani doktor nawet nir powiedizala co i jak tylko tyle że piszę wszystko na kartce i że jutro do przedszkola się nienadaje. Matkooo niewiem co lepsze Ligota sor Truchana sor -tu byliśmy z polecenia Laryngologi bo z ucha leci ropa. Leki niby dla dzieci za darmo a w aptece 120zl. Boże spraw ...
Opinia dodana przez: Barbara