Filtruj terminy

Laryngolog Dąbrowa Górnicza

SANTE
ul. Kasprzaka
41-303 Dąbrowa Górnicza

Polecam Panią doktor, miła, serdeczna dla pacjenta a przede wszystkim świetna specjalistka.Przed laty na pierwszej wizycie Pani doktor doskonale zdiagnozowała moje schorzenie, a dziś cieszę się brakiem dolegliwości dzięki Pani doktor. Wielu moich znajomych leczyło lub leczy się u Pani doktor i każdy jest zadowolony z wyboru specjalisty.

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

Angina była chorobą mojego dzieciństwa, wracała także w późniejszych etapach mojego życia. Kiedy stuknęło mi 30 lat, miałam wiecznie bolące gardło, zaczęły boleć mnie także kości, a żadne płukanki ani zmiany klimatu nie pomagały, w migdałach pojawiły się liczne krypty z nalotem ( bałam się nawet pocałować własne dziecko, żeby go nie zarazić). Po wielu wizytach w gabinetach laryngologicznych postanowiłam, że doktor Oleksiak będzie moją ostatnią deską ratunku. Na pierwszej ...

Cupiała 56
41-300 Dąbrowa Górnicza

Bardzo dobry specjalista z prawdziwym "ludzkim " podejściem do pacjęta. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Polecam z czystym sumieniem . Obyśmy mieli więcej takich lekarzy. Pani doktor , dziękuje za to , jaka Pani jest jako lekarz i jako człowiek. Koledzy po fachu powinni brać z Pani przykład.
Opinia dodana przez: Anna

ulica 3 Maja 33
41-300 Dąbrowa Górnicza

kompetenta obsługa na wysokim poziomie , w sposób bardzo cierpliwy Pani Doktor podeszła do mojej choroby ,leki które przepisała zadziałały i co ważne były na moją kieszeń

Wyspiańskiego 1
Dąbrowa Górnicza

obie z córka korzystamy z jej leczenia, odbyłyśmy około 12 wizyt w tym wizyty kontrolne.
owszem pani doktor jest opryskliwa i arogancka ale taki ma już styl, i nie ukrywam że przez to zachowanie na kilku pierwszych wizytach miałam ochotę przegryźć jej tętnice!

po 3-4 wizycie zaczęła przybierać " bardziej ludzką" postawę i spuściła z tonu.
osobiście wycinała mi migdały (wszystkie 3) w szpitalu w Zawierciu i podczas tego ...

Różana 10
41-300 Dąbrowa Górnicza

Nie polecam. Na zalegającą w uszach wydzielinę po katarze przepisała krople do nosa, dwa tygodnie później dziecko wylądowało w Chorzowie na oddz. laryng. i konieczny był zabieg paracentezy.

Laryngolodzy w Dąbrowie Górniczej