Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Laryngolog Gniezno

lekarz Anna Gembicka

62-200 Gniezno

Bardzo kompetentna osoba, stara się pomóc - lekarz z powołania. Uważnie słucha pacjenta. Zleca wszelkie niezbędne badania. Poświęca swój czas, wizyta odbywa się bez pośpiechu. Jest przy tym bardzo miła.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Anna Trocka

Gabinet prywatny
os. Jagielońskie 57(pawilon)
62-200 Gniezno

Serdecznie Polecam Panią Doktor Annę. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu. Przez lata tułałem się od lekarza do lekarza z moim problemem, ale to waśnie Pani Doktor udało się postawić prawidłową diagnozę i teraz mój problem został rozwiązany. Mam 100 % procentowe zaufanie do Pani Doktor i z przyjemnością będę polecać bo takich,dobrych, uprzejmych i kompetentnych lekarzy to tylko ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Maciej Marchwicki

62-200 Gniezno

Bardzo miły i kompetentny lekarz . Bardzo dziękuję i polecam . Córką dała się zbadac ma 6 lat . Godzina przyjęcia na czas .
Opinia dodana przez: Monika Bogdanowicz

lekarz Jacek Janczak

ul. Leona Barciszewskiego 12
62-200 Gniezno

Polecam lekarza. Trafiłam z bólem gardła u zapaleniem zatok. Diagnoza trafna, leczenie skuteczne. Godny polecenia. Szybkie terminy

lekarz Gerard Wilczyński

62-200 Gniezno

Polecam za każdym razem uzyskałam pomoc. Lekarstwa przepisane z wytłumaczeniem co i jak. Nawet jak karmiłam piersią to wziął to Pan Doktor pod uwagę.

lekarz Lech Salita

Paderewskiego 38
62-200 Gniezno

Mama (87lat) po covidzie przestała nagle słyszeć i trafiła do Pana doktora. Pan doktor wystawił jej skierowanie na cito do szpitala bez przeprowadzenia żadnych konkretnych badań. I tu nastąpiła konsternacja, bo szpital Pomnik Chrztu Polski jej nie przyjął , a lekarz na oddziale uzasadnił to komentarzem, że od Pana dr Sality mają 10 skierowań dziennie, po czym odesłał Mamę z powrotem do niego bez przeprowadzenia badań i udzielenia żadnej pomocy. ...

lekarz Jolanta Nowakowska-Trzcińska

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ