Laryngolog Góra

Armii Krajowej 17a lok. 4
58-500 Jelenia Góra

moim zdaniem naprawde dobry lekarz,ktory podchodzi do pacjentow jak do ludzi a nie jak do portmonetki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Kompetentna,uprzejma i dokładnie zajmujaca sie problemem pacjęta. Dzięki pani doktor moje dziecko ma dzisiaj słuch w 100% a miała poważne problemy. Dziękuję i polecam wszystkim pacjętom.

Opinia dodana przez: dagmara

pcuz

56-100 Polkowice

Polecam dr Ramdowara. Wykonał mi zabieg prostowania przegrody,zrobił to profesjonalnie i fachowo. Podszedł do tego z sercem i troskliwością. Tłumaczył i rozwiewał moje wątpliwości i obawy. Dbał również po zabiegu służąc pomocą i radą.
Doktor Baboo to dobry lekarz :)

Doktor Baboo to dobry lekarz :)

Opinia dodana przez: Remik

Prusa 12
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u Pana doktora od wielu lat. Zawsze skuteczny i sympatyczny. Pomógł mi i wielu znajomym.

al. Bankowa 1
58-500 Jelenia Góra

Bardzo polecam, lekarz bardzo miły i uprzejmy. Zaopiekował się mną profesjonalnie, potrafil dokładnie zobrazować to co dzieje się w moim gardle jak miałam zapalenie strun głosowych. Wyleczyłam sie i byłam bardzo wdzięczna za taką pomoc :)

Teatralna 1 / 106
Jelenia Góra

Miła osoba. Ponieważ jestem laikiem narysowała mi ucho ze wskazaniem gdzie problem. Ciężko o lepsze tłumaczenie. Bardzo delikatna. Dzieci się jej nie boją. Porządek w rejestracji. Same pozytywy.

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b
Jelenia Góra

Pan doktor usuwal mi perlaka.Jestem b.wdzieczna za udana operacje.Polecam jest b.kompetentnym specjalista.

Groszowa 1 pok.18
Jelenia Góra

Bardzo miła osoba, konretna, przejmuje się każdym pacjentem :)

Bardzo miła osoba, konretna, przejmuje się każdym pacjentem :)

lekarz Beata Skrzydlewska-Kaczmarek

Audiolog, Foniatra

Krośnieńska 2a
58-560 Jelenia Góra

W całości popieram opinię o dr Beacie Skrzydlewskiej-Kaczmarek . Antypatyczna , chamska w stosunku do pacjenta . Brak kultury osobistej . Byłam pacjentką jednorazową , podczas badania gardła wsadziła mi łyżeczkę bardzo głęboko ,poczułam silny odruch wymiotny i ból w gardle.Powiedziałam ,że mnie bardzo zabolało to wrzasnęła do mnie , żebym nie nie histeryzowała . Opuściłam jej gabinet z niesmakiem i zdenerwowana . Udałam się do innego lekarza , który zbadał mnie i skierował do szpitala na zabieg . A wystarczyło zbadać delikatnie ,postawić diagnozę a nie traktować pacjenta jak zło konieczne. Pani Beato Skrzydlewska - Kaczmarek , proszę ZAPAMIĘTAĆ ,ŻE GDYBY NIE MY PACJENCI NIE MIAŁABY PANI PRACY I NIE BYŁABY PANI POTRZEBNYM LEKARZEM A DZIĘKI NAM MA PANI PRACĘ I PROSZĘ NAS SZANOWAĆ !!!!! I trochę kultury osobistej i szacunku do nas .

Opinia dodana przez: Joanna-Maria

Wzgórze Partyzantów 6
58-500 Jelenia Góra

jedno słowa porażka, wyrzucił mnie z gabinetu (węzly chlonne opuchnięte - podejrzenie ślinianki)