Filtruj terminy

lekarz Tomasz Woźny

Laryngolog

Śniadeckich 38
72-300 Gryfice

Bardzo dobry laryngolog , rzeczowy , skuteczny . Uwolnił mnie od problemu z którym od kilku lat się borykałem . Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Jacek Nowak

Laryngolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ALERGO-MED" Kaminiarz Stanisława
11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Bardzo dobry lekarz, miła atmosfera podczas zabiegu oraz niedługi czas oczekiwania. Punktualny oraz niedrogi
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Wojciech Turek

Laryngolog, Medycyna estetyczna

11 Listopada 7
72-300 Gryfice

Brak profesjonalizmu. Syn się stresował, więc po cichu płakał. Doktor spytał PRZY NIM, czy to dziecko specjalnej troski. Po spokojnym zwrócenie uwagi, że wolałabym, aby tak się nie wypowiadał, doktor obraził się i odmówił leczenia dziecka! Niewiarygodna sytuacja! Pan doktor bardziej zainteresowany swoim ego niż dobrem pacjenta.

lekarz Stanisława Kaminiarz

Laryngolog, Alergolog

Broniszewska 32a
72-300 Gryfice

Moja wizyta u lekarki była bardzo dziwna. Po rozwiązaniu tomu krzyżówek i wpuszczeniu wszystkich bardziej uprzywilejowanych pacjentów (3 godziny!). Okazało się, że cierpię na wiele chorób, których leczenie i diagnoza nie są refundowane. Lekarka ta zaleciła bardzo kosztowne testy, które dziwnym zbiegem okoliczności można zrobić u niej prywatnie. Efektem mojej wizyty nie była wcale pomoc na moje dolegliwości, tylko próba przekonania mnie do wykonania bardzo drogich testów, które nie są ...

Laryngolodzy w mieście Gryfice