Filtruj specjalizacje

Laryngolog Jarosław

Przychodnia Rejonowa Poradnia Laryngologiczna
ul. Strażacka 45
42-300 Jarosław

Bardzo dobry lekarz.Ma swoje zasady.Ma podejscie do dzieci..Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona.Polecam!

Opinia dodana przez: asia

Przychodnia POZ
Lisińskiego 6
37-500 Jarosław

bardzo polecam,ja z synem dlugo szukalismy rozwiazania po innych lekarzach az po jednej wizycie u pani doktor przeszlo

Królowej Jadwigi 19
37-500 Jarosław

Ta pani, nie powinna miec żadnej stycznosci z pacjentem. Olewatorski sposob bycia, uszczypliwość, chamstwo oraz brak powołania, które powinno byc podstawą do pełnienia funkcji lekarza. Zero informacji, zero porady, o pomocy juz nie wspomne. Ta kobieta od samego wejscia, sprawiała wrażenie, nie zadowolonej z zycia starej panny. Nie polecam nikomu takiego lekarza. Przychodzisz na wizyte, srodek dnia, a tam zadnego pacjenta. W innej przechodni, nie bylo gdzie palca wcisnac, a ta pani dziwnym trafem, nie ma zadnych pacjentow. Po wizycie, kompletnie mnie nie dziwi. Zastanow sie, 10 razy, zanim wybierzesz pania Derbisz, jako lekarza ktory powinien Ci pomoc, a nie odsyłać do lekarza rodzinnego.

Opinia dodana przez: Pacjent