Laryngolog Kępno

Kępno

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

Mickiewicza 12
63-600 Kępno

Bardzo miła, znam ją tylko z dwóch wizyt, mało problemowych zresztą. Gdybym miała coś poważniejszego to nie wiem czy poszłabym do niej. Ludzi na poczekalni dość dużo, ale to sa moje takie spostrzeżenia. W Kępnie jest chyba tylko jeden otolaryngolog więc gdzie ludzie mają iść, no do pani Duś. Jeśli coś poważniejszego to jeżdzą do Kalisza, Wrocławia, Poznania. Byż może wcale nie zostaną lepiej wyleczeni, ale taki jest stereotyp, że lekarze na prowincji są słabi, a to nie zawsze prawda. Pani doktor Duś ogólnie jest chyba bardzo mądrą osobą, z dużą wiedzą medyczną.