Filtruj terminy

Laryngolog Kielce

dr n. med. Stanisław Żyłka

Winnicka 19
25-334 Kielce

Serdecznie polecam mojego Kochanego Doktora. Cudowny czlowiek. Rzeczowy, konkretny i doswiadczony specjalista, ktory poswieca swoim pacjetom duzo ciepla i uwagi.
Bylam pacjetka Doktora Zylki, operowal mnie, serdecznie polecam.
Kasia
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Zofia Polańska

0602 854 052
Sienkiewicza 57 lok. 8
25-002 Kielce

Polecam serdecznie Panią Laryngolog Z. Polańską. Zgłosiłem się z okropnym bólem ucha. Pani Dr dokładnie i delikatnie zbadała uszy, stwierdziła zapalenie i zleciła odpowiednie leczenie, naświetlania, po których wszystko szybko ustąpiło. Słuch też poprawił się, co jest dla mnie bardzo ważne, z powodu mojego zawodu. Tak szybka i skuteczna pomoc tuż przed Świętami okazała się najlepszym prezentem jaki mogłem otrzymać. Dziękuję za to wspaniałej, kompetentnej i przemiłej Pani Doktor i ...
Opinia dodana przez: MichalB

Wróciłam od tej lekarki do domu ze łzami w oczach. Nigdy w życiu nie miałam styczności z bardziej nieprzyjemną osobą!!! Musiałam mieć konsultację laryngologiczną. Poinformowałam panią, że mam potworny odruch wymiotny i boję się badania. Pani specjalnie przedłużała badanie, co więcej, gdy zaczęłam się krztusić, zaczęła mnie krytykować, że zachowuje się jak małe dziecko. Miałam w oczach łzy i zaczęłam ją przepraszać, że tak już mam i potwornie boję ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Sławomir Okła

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

NEOMED
ul. Św. Leonarda1 lok. 27
25-311 Kielce

Wierzę w kompetencje Pana Doktora, natomiast zaskoczył mnie brakiem uprzejmości oraz zainteresowania w ramach dotychczasowego leczenia. Trafiłam do Pana Doktora z prośbą o konsultację oraz pomoc w ramach braku dotychczasowych chirurgicznych rezultatów leczenia.
Zostałam poinformowana, iż 15 min nie wystarczy na rozmowę w ramach omówienia problemu i muszę się określić jaki problem jest dla mnie priorytetowy.... nie wiedziałam że mam czas w którym mam się zmieścić.
Wierzę, że Pan Doktor ...

dr hab. n. med. Stanisław Bień

Neo-Med ul'Leonarda 1/27 41 249 55 11

25-764 Kielce

Bardzo spokojny i uprzejmy lekarz - potrafi słuchać pacjenta. Na koniec wizyty spytał się : " Czy poza moim problemem dolega mi cokolwiek innego?" Super! bardzo polecam ! Merytorycznie - bardzo dobry lekarz.

Jerzy Synowiec

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

25-513 Kielce

Nie polecam tego lekarza. Fatalne podejście do pacjenta, tak jak ktoś napisał wyżej myśli że jest Bogiem. Brak kontaktu, nie słucha pacjenta i nie odpowiada na zadane pytania tylko przedstawia swoje podejście. Najgorszy lekarz z jakim miałem do czynienia.
Opinia dodana przez: Karol

Sylwia Postuła

Kielce

Dziękuję Pani dr. Sylwii Postuła za empatię w kontakcie z mamą w trakcie wizyty
w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w dniu 29.07.2021. Za profesjonalizm przy badaniu zmiany nowotworowej a następnie wykonaniu jej biopsji. Ani przez chwilę nie odczuwałem dyskomfortu kompleksowości i fachowości. Moja mama była prawdopodobnie najstarszą
pacjentką korzystającą z pomocy fachowej w tym dniu w Centrum. Jest osobą na wózku
i nie posiada umiejętności chodzenia. Zdecydowanie polecam - ...
Opinia dodana przez: marcin

lekarz Joanna Bochacz-Synowiec

Laryngolog dziecięcy

Zakład Opieki Okulistycznej
Mickiewicza 4
25-352 Kielce

bardzo nieprzyjemna osoba dla dzieci nic nie powie na temat choroby a jak pytasz o lek czy podać go to odpowie jak chcesz nie polecam nikomu tej osoby
Opinia dodana przez: tata

lekarz Tomasz Szcześniak

Laryngolog dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Podany kontakt w sprawie wizyt w centrum medycznym Zdrowe Dziecko nie aktualny.
Obecnie pracuje w przychodni Zdrowie na Karczówkowskiej 45

Dorota Wrońska

ulica Paderewskiego 48/15a
25-502 Kielce

Miła,uprzejma z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem Pani doktor Wrońska.
Mam bardzo duże zaufanie i zawsze mi pomaga z moimi problemami laryngologicznymi.
Opinia dodana przez: Jarosław

Laryngolodzy w Kielcach