Filtruj terminy

Laryngolog Kłodzko

lekarz Beata Nowak

57-300 Kłodzko

Mi pomogła, z tym że byłam prywatnie... Nie jestem na tyle kompetentna by oceniać fachowość lekarzy, aczkolwiek nie mam żadnych powodów do zastrzeżeń. Niestety u nas częściej się gani niż chwali, więc piszę tą opinię by polecić panią doktor.

lekarz Witold Matusiak

57-300 Kłodzko

Ma podejście do dzieci,mój syn uważa go za miłego lekarza i z uśmiechem na twarzy idzie do kontroli.Odpowiada na wszelkie pytania z cierpliwością ( a jestem dociekliwa i gaduła)Dba by dziecko się nie bało,by czuło się komfortowo :)
Opinia dodana przez: Tina

lekarz Małgorzata Domańska-Strycharska

57-300 Kłodzko

Podczas mojej wizyty u Pani doktor również dowiedziałem się, że nic mi poważnego nie dolega. Uważam, że nie jestem raczej w stanie ocenić właściwie poziomu usługi medycznej, ale wierzę, że diagnoza jest prawdziwa. Jedno co nasuwa się po wizycie u Pani doktor, to jej uprzejmość.
No i jeśli można, to pozwolę sobie dodać dwa zdania o zabarwieniu politycznym. Myślę, że Pani Domańska-Strycharska nie jest prowincjonalną lekarką, tak jak i ...
Opinia dodana przez: Szymek

lekarz Wiesław Zaczyński

Łukasińskiego 25 lok. 4
57-300 Kłodzko

"Lekarz" od pewnego czasu przyjmuje w Ziębicach. Przychodzi totalnie nie przygotowany, osobom chorym nie wypisuje recept oraz twierdzi, że każdy jest zdolny do pracy nawet ludzie przychodzący z wysoką temperaturą. Taki fachowiec może tylko narobić krzywdy ludziom. Radzę unikać tego pana.
Opinia dodana przez: Michał

Laryngolodzy w mieście Kłodzko