Filtruj specjalizacje

Laryngolog Kluczbork

ulica Waryńskiego 40
46-200 Kluczbork

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

ulica Waryńskiego 40
46-200 Kluczbork

Kompetentna, miła. Polecam! Wykryła u dziecka niedosłuch. Skierowała na odpowiednie badania, sama również pilnuje systematycznych kontroli syna. Jesteśmy bardzo zadowoleni z uprzejmej OPIEKI.

Korfantego 25
46-200 Kluczbork

Pani doktor posiada kompetencje, leczę się u Niej ponad 20 lat i mogę polecić tego lekarza każdemu. Pani doktor kieruje do odpowiednich specjalistów, zleca konieczne badania i bardzo angażuje się w pomoc pacjentom.

Opinia dodana przez: Darek