Laryngolog Konin

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Operacja przeprowadzona bez zarzutu. Bardzo dobra opieka przed i po operacji. Polecam tego lekarza .

Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Ludwik Zieliński

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Gorąco polecam. Pomógł mi pozbyć się koszmarnych bólów glowy. Powodem były oczywiście zatoki.

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
Malczewskiego 20
62-510 Konin

jestem bardzo zadowolona ,lecze sie u pana doktora wiele lat. mam problem z woskowina w uchu,ktora tylko on potrafi usunac bez uzycia plukania woda.bylam u wielu innych laryngologow,ale niestety ,rzaden nie potrafi .a ja mam ubytek w blonie bebenkowej i nie moge miec plukania woda.

Zakładowa 3

Przychodnia Specjalistyczna KOMED 1