Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Laryngolog Konin

dr n. med. Krzysztof Gajewski

Laryngolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Znakomity fachowiec, bardzo dobre podejście do dzieci. Szczególowo odpowiada na zadane pytania. Zabieg metodą laserową u mojego syna był bezkrwawy i bezbolesny. Personel Oddzialu Chirurgii Jednego Dnia bardzo sympatyczny, profesjonalny anestezjolog. Polecam wizytę u doktora Gajewskiego.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ludwik Zieliński

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Centrum Medyczne Multimed
Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Podejście do pacjenta zerowe. Miałam wrażenie że sam lekarz ma problem ze słuchem, ponieważ nie słyszał moich pytań wgl na nie nie odpowiadał a jak zainteresował się jakimś to kazał mówić głośniej, bo nie słyszy. Opóźnienie w przyjmowaniu pacjentów ponad 2h. Badanie i wizyta trwała zaledwie 5 minut. Dał skierowanie do szpitala nie tłumacząc jak dalej z nim postępując mimo zadanych pytań. Na całe szczęście nie skorzystałam z niego i ...

lekarz Stanisław Musiałkiewicz

Laryngolog, Pediatra

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
Malczewskiego 20
62-510 Konin

DNO!!! Pan "doktor" poswiecil mi cale 3 minuty swojego cennego czasu. Na chore zatoki dostalam zyrtex, a doktorek stwierdzil, ze to najlepszy lek przy bólu zatok. Generalnie byl chyba obrażony, ze ma pacjenta i nie skończy posiadowki w gabinecie przed czasem. Gdy zaczelam zadawac pytania usłyszałam: skonczylem, do widzenia. Brawo panie Musialkiewicz!! W ten sposob klienta sie traci nie zdobywa!!!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Łasiński