Laryngolog Koszalin

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Waldemar Świerczyński Specjalista Ginekolog-Położnik
ulica Jachtowa 2
75-206 Koszalin

Jest ok, po co pisać skoro jest ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok, ok..... ok, ok, ok, ok ................................................................................................................................................................................

Szpital Wojewódzki, Oddział Chirurgii Dziecięcej
ul. Chałubińskiego 7
Koszalin

Bardzo fachowa jako lekarz diagnozujący i operujący .U mnie przeprowadziła usunięcie torbieli z zatoki szczękowej (nie było żadnych powikłań-tylko 1 doba w szpitalu.Wcześniej wszystko dokładnie mi wyjaśniła .Odpowiadała cierpliwie uprzejmie na moje dociekliwe pytania typu :dlaczego tak a nie inaczej będzie przebiegał zabieg itp.
Po dwóch latach ponownie chciałem się umówić na wizytę i mimo iż miała komplet na dany dzień(w Koszalinie) ,zgodziła się mnie przyjąć.

Opinia dodana przez: Stanisław

Morelowa 16
Koszalin

Lekarz kompetentny i rzeczowy, diagnoza postawiona trafnie i dobrze dobrane leczenie. Przystojny - byc może, zadbany - tak, bo męzczyzna jest wizytówką kobiety - gratulacje dla żony.

PRZEDSIĘBIORSTWO LECZNICTWA SZPITALNEGO
ulica Szpitalna 2
75-720 Koszalin

w POLIKLINICE przyjmował do ostatniego pacjenta nawet po czasie pracy

w POLIKLINICE przyjmował do ostatniego pacjenta nawet po czasie pracy

Prywatny gabinet laryngologiczny
Morelowa 7
75-665 Koszalin

Lekarz którego polecam bez wachania,bardzo mily kontakt z pacjentem,profesjonalne podejście,budzące zaufanie.Odpowiednie,zrozumiałe dla pacjenta podejście do choroby oraz metody leczenia.

Prywatny gabinet laryngologiczny
Akacjowa 26
75-640 Koszalin

Leczę się u tej pani doktor już ponad 10 lat i jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona i mogę z czystym sumieniem ja polecić.Jest naprawdę dobra.

Bożka 10
75-365 Koszalin

Nie pisze,jak inni o kompetencjach bo o tym jako zwykły pacjent nie mogę mieć należytej wiedzy.Mam swoje lata i byłem już u wielu

innych lekarzy ,min u poprzedniej ordynator ,która w oddziale załatwiała najpierw wywoływanych po nazwisku sobie znanych pacjentów . Pani dr Horbacz może nie jest dobrą ciocią ,ale ma wiedzę i konkretnie podchodzi do rzeczy .Narazie ucho mam wyleczone suche i nic z niego nie wycieka .Mogę nadal pracować
i jestem zadowolony. A jak mówi przysłowie jeszcze się nie narodził taki co wszystkim dogodził.Z poważaniem H.S

Lelewela 7
75-449 Koszalin

Pan doktor operował mi przegrodę nosa - jestem świeżo po zabiegu - trudno oceniać mi fachowość bo jeszcze za wcześnie na rezultaty, ale nawet po długim czasie bałabym się wysuwać wnioski o kompetencji lekarza nie mając pojęcia o medycynie. Zabieg może być wykonany jak najbardziej w zgodzie ze sztuka lekarską a i tak może wyniknąć powikłanie od nikogo niezależne (zakażenia zrost itd..., albo nawet zawinione zaniedbaniem pacjenta.Jedno co mogę powiedzieć to jest to niesamowicie uprzejmy lekarz,mimo nawału pracy (pacjenci na oddziale,z ambulatorium,zabiegi a pewnie do tego wypisy i recepty)odpowiadał w miarę możliwości na każde moje pytanie. Leczenie przeprowadzał bardzo delikatnie z uwagą aby nie sprawić mi bólu i nie przestraszyć. Nawet nie słyszałam aby podnosił na kogoś głos.Wzbudza zaufanie pacjenta i w tym zakresie mogę go polecić, natomiast co do kompetencji nie czuję się kompetentna aby oceniać :-) Pamiętajcie, że lekarze też ludzie, a nie maszyny.