Filtruj specjalizacje


Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Laryngolog Kudowa-Zdrój

- 4 lekarzy
# 1
+1 więcej

Salus Centrum Medyczne
Kusocińskiego 3a (Centrum Medyczne Salus)
57-300 Kłodzko

Średnia ocen: 4,2/5

Niedawno na oddziale laryngologii w szpitalu w Polanicy-Zdroju przeszedłem zabieg tonsillektomii dokonany przez jednego z najlepszych specjalistów - otolaryngologów - w kraju, dra Witolda Matusiaka, któremu dziękuję za niezwykle sprawne, szybkie i niemal całkowicie bezkrwawe (oraz bezbolesne, co chyba jest ...

Niedawno na oddziale laryngologii w szpitalu w Polanicy-Zdroju przeszedłem zabieg tonsillektomii dokonany przez jednego z najlepszych specjalistów - otolaryngologów - w kraju, dra Witolda Matusiaka, któremu dziękuję za niezwykle sprawne, szybkie i niemal całkowicie bezkrwawe (oraz bezbolesne, co chyba jest oczywiste) usunięcie migdałków. Lekarz niezwykle kompetentny, rzeczowy i uprzejmy. Naprawdę BARDZO gorąco polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Marek Ł.
# 2
+1 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP" Sp. z o.o
Słoneczna 13
57-350 Kudowa-Zdrój

Średnia ocen: 3,8/5

Podczas mojej wizyty u Pani doktor również dowiedziałem się, że nic mi poważnego nie dolega. Uważam, że nie jestem raczej w stanie ocenić właściwie poziomu usługi medycznej, ale wierzę, że diagnoza jest prawdziwa. Jedno co nasuwa się po wizycie u ...

Podczas mojej wizyty u Pani doktor również dowiedziałem się, że nic mi poważnego nie dolega. Uważam, że nie jestem raczej w stanie ocenić właściwie poziomu usługi medycznej, ale wierzę, że diagnoza jest prawdziwa. Jedno co nasuwa się po wizycie u Pani doktor, to jej uprzejmość.
No i jeśli można, to pozwolę sobie dodać dwa zdania o zabarwieniu politycznym. Myślę, że Pani Domańska-Strycharska nie jest prowincjonalną lekarką, tak jak i nie jest nią Pani Ewa Kopacz. Jadwiga Staniszkis, która tak oceniła Panią premier powinna poszukać zaściankowości, prostoty i zacofania w bliskim jej elektoracie, wśród ludzi którzy... nawet nie rozumieją co ona mówi.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Szymek , lat 36
# 3
+1 więcej

Gabinet
al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
# 4

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU zs. w Polanicy -Zdroju Oddział Duszniki-Zdrój
Zielona 23
57-340 Duszniki-Zdrój

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat