Laryngolog Luboń

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Cenrtum Medyczne
Żeromskiego 1
62-031 Luboń

Bardzo dobry lekarz. Wysokie kompetencje, oraz wspaniałe podejście do pacjenta. Uprzejma, oraz cierpliwa. Dzięki niej uporałam się z długoletnim problemem laryngologicznym. Polecam!

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Żerosmkiego 1
62-031 Luboń

Czytając opinie innych osób, jestem lekko zniesmaczona, gdyż dr Kamiński przyjmuje w szpitalu MSWIA i leczę się u niego już któryś rok, jestem stałą pacjentką i jestem zadowolona z efektu. Pracuję w szkole i jestem narażona na zapalenie krtani czy bolące gardło i z takimi problemami zgłaszam się do dr Kamińskiego, nigdy nie spotkałam się z jego negatywnym podejściem do pacjenta zawsze udziela fachowej porady, wypisuje leki, które są skuteczne, zaprasza na wizytę kontrolną, dziś również byłam i jak zwykle nie zawiodłam się. Taki lekarz to fachura w swoim zawodzie, zawsze jest uprzejmy i miły, zdarzyło mi się nie być zarejestrowanym, a Pan dr przyjął mnie, nie robiąc wyrzutów sumienia, tylko z uśmiechem do pacjenta, mimo tego, że korzystam z kasy chorych, a nie prywatnie.

ART-MED
Streicha
62-030 Luboń

Pani doktor Wegner jest kompetentnym lekarzem. Bardzo mi pomogła w leczeniu i stresie szpitalnym. Jestem pod stałą kontrolą w "naprawdę dobrych rękach". Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Pacjentka