Laryngolog Olesno

Olesno

Super lekarz,znalazł czas po godzinach ,załatwił sprawę szybko .Zrobił dodatkowe badania.Polecam serdecznie.

Medimar
Słowackiego 1
46-300 Olesno

Wspaniały lekarz kompleksowo podchodzący i do pacjenta z NFZ i prywatnego. Wyróżnia się wielką kulturą osobistą i wiedzą lekarską. Godna polecenia.

Opinia dodana przez: Anka

Obrońców Westerplatte 1
46-300 Olesno

Każda wizyta u Pani Doktór spowodowana moją chorobą była nacechowana z jej strony wielkim p wielo

rofesjonalizmem medycznym, wspaniałym kontaktem z pacjentem.Trafna diagnoza, wspaniałe zastosowanie leków świadczy o tym, że darzę ją wielkim zaufaniem. POLECAM. Moja ocena to 6. Osoby które mają negatywne zdanie o pani doktór nie miały do czynienia z dobrymi lekarzami tylko konowałami .