Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Laryngolog Piła

- 4 lekarzy
# 1
+1 więcej

Gabinet

Piła

Średnia ocen: 4,5/5

udzielił mi dokładnych informacji na temat leczenia

udzielił mi dokładnych informacji na temat leczenia

Opinia dodana przez: Anonim
# 2

lekarz Danuta Zielińska

Audiolog, Foniatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

Gabinet
Bema 15
64-920 Piła

Średnia ocen: 3,5/5

Szczerze polecam, miałam problemy z uchem, długo walczyłam również z innymi pilskimi laryngologami, nikt nie umiał mi pomóc. Teraz czuję się o niebo lepiej. Lekarz wzór do naśladowania! A do tego po prostu miła osoba.

Szczerze polecam, miałam problemy z uchem, długo walczyłam również z innymi pilskimi laryngologami, nikt nie umiał mi pomóc. Teraz czuję się o niebo lepiej. Lekarz wzór do naśladowania! A do tego po prostu miła osoba.

Opinia dodana przez: Paulina
# 3

Medyk
Podchorążych 1
89-320 Piła

Średnia ocen: 1,9/5

Do doktora P.Koniecznego chodzę dość często,ponieważ jest to świetny specjalista,na którym można polegać w 100% .Niezwykle miły i uprzejmy człowiek. Jeżeli jest taka potrzeba, leczę u niego również swoje dzieci. Nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek nietaktem ze strony tego ...

Do doktora P.Koniecznego chodzę dość często,ponieważ jest to świetny specjalista,na którym można polegać w 100% .Niezwykle miły i uprzejmy człowiek. Jeżeli jest taka potrzeba, leczę u niego również swoje dzieci. Nigdy nie spotkałam się z jakimkolwiek nietaktem ze strony tego doktora.Zawsze spokojny i opanowany w stosunku do moich dzieci,jak również i do mnie. W ciągu mojego wieloletniego leczenia, ani razu nie spotkałam się z choćby najmniejszym niedociągnięciem czy też nieuprzejmością ze strony dr. Koniecznego. Szczerze polecam.Świetny specjalista i mega sympatyczny człowiek.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: A
# 4

Niepubliczny Zakład Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej "Alfa-Piła"
Norwida 5
64-920 Piła

Średnia ocen: 1,0/5

Zgadzam się w pełni z komentarzami.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.TA PANI NIE MA ŻADNEGO SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA.Ta pani nie potrafi rozmawiać z pacjentem i jego rodziną.Jest niestety BARDZO AROGANCKA, WYNIOSŁA i BARDZO BEZCZELNA.Zaprzeczenie lekarza.Niekompetentna i nie przygotowana do ogólnej rozmowy o ...

Zgadzam się w pełni z komentarzami.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.TA PANI NIE MA ŻADNEGO SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA.Ta pani nie potrafi rozmawiać z pacjentem i jego rodziną.Jest niestety BARDZO AROGANCKA, WYNIOSŁA i BARDZO BEZCZELNA.Zaprzeczenie lekarza.Niekompetentna i nie przygotowana do ogólnej rozmowy o pacjencie, którego leczy obcując z nim co dzień przez 10 dni.Nie potrafi wyjaśnić po co i w jakim celu podaje leki, nie potrafi wyjaśnić diagnozy. Jako lekarz prowadzący nie widzi potrzeby rozmowy i odpowiedzi na pytania pacjenta i jego rodziny.Przenigdy nikt tak źle mnie nie potraktował jak ta pani,która chce się nazywać lekarzem.Nie polecam leczenia u tej pani,której ambicja i arogancja góruje nad zwykłym człowieczeństwem.Nawet zwierząt nie powinna leczyć,jest wypalonym zawodowo, mającym wygórowane mniemanie o sobie człowieczkiem,na pewno nie jest lekarzem(dyplom to nie wszystko). Nie idźcie się leczyć u niej,strata czasu i pieniędzy a na nfz potraktuje was gorzej niż psa. Nie wierzę,że tacy ludzie realnie istnieją a jednak(i nie był to zwykły gorszy dzień tej pani) ona taka po prostu jest.Ta osoba nie ma żadnego szacunku dla drugiego człowieka.Piszę to z wielkim smutkiem.Wybierzcie innego laryngologa.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat