Laryngolog Piwniczna-Zdrój

34-700 Rabka-Zdrój

Człowiek o sile spokoju! Porządny lekarz i człowiek. Syn został wyleczony a nie zaleczony. Polecam.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Hipokrates" s.c.

32-650 Kęty

Profesjonalista wysokiej klasy. Po wielu nieudanych poszukiwaniach dobrego alergologa wreszcie trafiłem na rewelacyjnego specjalistę, dzięki któremu przede wszystkim wiem na co jestem uczulony i który w skuteczny sposób mnie leczy. Polecam wszystkim "kichaczom". Tomasz Dz.

Polna 3a lok. 15
34-700 Rabka-Zdrój

Najlepszy lekarz jakiego znam. Nasz syn nieustannie kaszlał przez 9 miesięcy. Szukaliśmy ratunku u wielu wybitnych specjalistów - nikt nie umiał pomóc a nasze dziecko się kończyło. Wiktor był hospitalizowany w Gorlicach, Prokocimiu, Rabce i stan jego się nie poprawiał. Byliśmy z żoną na skraju wyczerpania nerwowego - kaszel zabijał nasze dziecko. Dzięki Bogu trafiliśmy na doktora Mieczysława Kossyka - on wyleczył nasze dziecko.
Panie doktorze do końca życia będę Panu wdzięczny za pomoc.

Opinia dodana przez: Maciej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia w Jordanowie" Erb Leszek
Jana Pawła II 26/12
34-700 Rabka-Zdrój

Ten Pan już daaawno powinien być na emeryturze i ustąpić miejsce młodszym i zdolniejszym. Szkoda czasu żeby do niego iść.

Opinia dodana przez: Rafał

Nowy Świat 23 lok. 4

Specjalistyczna praktyka lekarska lek. med. Kazimierz Badowski
Pułaskiego 17 (budynek Sanatorium Soplicowo)
33-380 Krynica-Zdrój

dom