Laryngolog Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

Gabinet Otolaryngologiczny
Abrahama 24a
81-825 Sopot

Świetny lekarz! Genialna diagnoza i świetne, szybkie leczenie! Przemiła atmosfera podczas badania! WSZYSTKIM POLECAM!! :)

Armii Krajowej 116 lok. 5
Wyścigi, Sopot

Byłam wczoraj u dra Chełmińskiego zachęcona pozytywnymi opiniami znajomych. Jestem po prostu zachwycona jego podejściem- poświęcił mi niemal półtorej godziny, analizując szereg aspektów mojego problemu (silna alergia), polecił wykonanie szeregu badań i przeprowadził te, które mógł wykonać u siebie. W porównaniu z lekarką, u której byłam w ubiegłym roku, a która nie zajrzała mi ani do nosa ani do gardła, ani mnie nie osłuchała, a na sugestię żeby wykonać testy, stwierdziła, że nie ma to sensu, jest to podejście niesamowite. Myślałam, że nie ma już takich lekarzy. Nie wiem jeszcze, jaki będzie efekt, ale takie podejście daje mi nadzieję, że zostanie zrobione wszystko, aby mi pomóc. Polecam każdemu!

Opinia dodana przez: Zosia

Tomasz Misztal