Laryngolog Świdnica

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "RAJ-MED" Małgorzata Rajewska
Westerplatte 53
58-100 Świdnica

Fantastyczna Pani Doktor.Kazdemu kto ma nieszczescie chorowac z calego serca polecam Pania Doktor.

Wałbrzyska 8
58-105 Świdnica

Przez dwa lata dwa razy w miesiącu wizyta u innego lekarza i mierne efekty,dziecko ciągle chore.Wystarczyła jedna wizyta u Pana doktora Czesaka,podjęcie odpowiednich kroków i odpowiedniego zabiegu i jak ręką odjął.Już siódmy rok jest spokój.
Zainteresowany pacjentem a nie kasą.

Zainteresowany pacjentem a nie kasą.
Polecam z całego serca.

Wesoła 27
58-100 Świdnica

Dr Ewa to w moich oczach bardzo dobry specjalista. Jest kompetentna w swojej specjalności. Potrafi doradzić i na prawdę nie odrzuca przypadków tzw. niewygodnych, które wymagają większego nakładu czasu i zastanowienia się. Dokładnie tłumaczy pacjentowi wszystko i odpowiada wyczerpująco i z dużą cierpliwością na każde pytanie. Nie pozostawia żadnych wątpliwości, a dzięki temu pacjent szybko może jej zaufać. Co bardzo ważne - poświęca pacjentowi tak samo dużą uwagę na wizytach prywatnych jak i tych, które odbywały się w szpitalu. Dr Ewa jest osobą bardzo ciepłą, uprzejmą i opiekuńczą. Mogę powiedzieć tylko w swoim imieniu, ale - bardzo dba o pacjenta. Jestem zadowolona zarówno z licznych wizyt w gabinecie jak i z pobytu w szpitalu gdzie Pani Doktor wycinała mi migdałki. Z pełną odpowiedzialnością - polecam!

Opinia dodana przez: Klaudia

SPZOZ w Świdnicy Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"
ulica Leśna 27-29
58-100 Świdnica

Lekarza polecam, oceniam bardzo pozytywnie, gdyż w przeciwieństwie do innych lekarzy, u których konsultowałam dolegliwości, dokładnie bada drogi oddechowe, uszy. Nie przepisuje lekarstw po rutynowym zajrzeniu w gardło, jak robi zdecydowana większość. Co więcej, precyzyjnie określa co pacjentowi dolega i potrafi uzasadnić dlaczego dany lek jest wymagany, co daje wrażenie precyzji.

Równa 16
58-100 Świdnica

Pan Doktor Bednarz jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem - wie o czym mówi i pomaga pacjentom zarówno tym starszym jak i dzieciakom - ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

Krucza 8
58-100 Świdnica

Bardzo kompetentna Pani, do tego uprzejma i z bardzo dobrym podejściem do małych dzieci..Jedna z niewielu lekarzy, która zna się na rzeczy :) i potrafi pomóc.

lekarz Anna Kraska-Baranowska

Internista, Laryngolog

1 Maja 27
58-100 Świdnica

Nie polecam tej lekarki chyba że tylko do przeczyszczenia uszu. powiedziała ze mam torbiel hmmm do dziś nie wiem gdzie nos albo zatoka wysylala mnie do szpitala na usuwanie- takie rozpoznanie stwierdzila po tomografi gdzie tylko przeczytała i przepisala do karty opis. nie sprawdziła zdjęć z płyta, w opsie nic nie wskazywalo na to ze go mam. wystraszona poszlam na konsultacje do innego i okazalo sie ze nic nie mam takiego a przyczyna bólu jest w zębach. Przy tym lekarka jest niemiła arogancka i na w nosie pacjętów. uciekajcie jak najdalej od niej bo pierwsze co zrobi to cie pokroji i wytnie tego czego nigdy nie miales