Laryngolog Żory

ESKULAP

44-240 Żory

Bardzo dobry lekarz:)Godny polecenia, Gdy moje dziecko miało problemy z migdałkami, był 4 lekarzem do którego się zwróciłam i pomógł mojemu dziecku. był pod jego opieką ponad rok i zawsze mogłam liczyć na niego.

Kopernika 4
44-240 Żory

Polecam Panią doktor nie wiem skąd te negatywne opinie. Jestem zadowolona z wizyty bardzo mi Pani doktor pomogła odpowiedziała na wszystkie moje pytania.
Jeśli będzie,kiedyś taką potrzeba to napewno wrócę

Jeśli będzie,kiedyś taką potrzeba to napewno wrócę

Opinia dodana przez: Edyta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

szkoda tylko że tych wszystkich opinii na temat doktora nie przeczytałam przed wizytą. Jest naprawdę bezczelny i arogancki. Najsmutniejsze jest to że byłam z córką która obserwowała to wszystko z boku.