dr n. med. Lech Gałek

Urolog

Niesamowity człowiek, bardzo kompetentny lekarz z przeogromną wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta.

Na temat białostockich urologów najwięcej powie fakt, specjaliści innych dziedzin medycyny z USK w Białymstoku, nie polecają leczenia prostaty na Podlasiu. Pan Dr nie pamięta pacjentów, z którymi się umawia, czekaliśmy pod gabinetem w szpitalu MSWiA, po umówieniu przez koordynatora karty DILO, dr udało się spotkać przypadkiem, rozmowa z pacjentem chorym na nowotwór, jak o gazecie w kiosku. Dr Gałek ma na stronach internetowych opinię dobrego urologa, co ciekawe nie posługuje się w operacjach laparoskopem -to tak jakby 10 lat temu przestał się rozwijać. Smutne, duży region uniwersytet medyczny i taka bieda.

Najwspanialszy lekarz z prawdziwego powołania.Skromny, kontaktowy, miły , kompetentny . Dwa razy operował mi nerki. Znowu do niego jeżdżę. Uważam że lepszego lekarza nie ma w całym kraju.Polecam wszystkim z całego serca.

Miałem stwierdzoną stulejkę. Ten lekarz wykonał zabieg, po którym wyciął całkowiecie wędzidełko. To tak jakby kobiecie wyciąć łechtaczkę. Kiedy całkowicie się wygoiło okazało się, że stulejka była jeszcze większa niż przed zabiegiem. Wędzidełka nie da się odtworzyć niestety. Zabieg musiałem poprawić u innego lekarza, po którym stulejki już nie było. Ten drugi lekarz był zszokowany jakim prawem przy stulejce DR GAŁEK wyciął mi całkowicie wędzidełko. Ten lekarz amator zepsuł mi do końca życia życie seksualne

Miałem stwierdzoną stulejkę.
Ten lekarz amator zepsuł mi do końca życia życie seksualne

prostatektomia radykalna w sierpniu 2013r. wykonana bez komplikacji i po upływie 10 m-cy wracają do sprawności najważniejsze funkcje zgodnie z tym co uprzedzał mnie doktor Polecam go wszystkim

prostatektomia radykalna w sierpniu 2013r.

''Specjalistka'' urolog z Suwałk po urografii nerek stwierdziła, że w moim przypadku jest konieczna operacja: (poszerzenie miedniczki) bo robi się zastój moczu w nerce co prowadzi do częstych infekcji. Po konsultacji z P.Gałkiem okazało się że ta operacja jest zbędna ponieważ moje nerki mają po prostu taką naturę. Gdyby nie konsultacja z fachowcem byłabym zbędnie cięta :)

Dr Lech Gałek ma wielu pacjentów.To ze względu na sprawowane przez niego stanowisko ordynatora i posiadanie doktoratu(ludzie błędnie myślą,że dzięki temu jest najlepszy).Ostatnio miałem u niego zabieg operacyjny.Pielęgniarka i dr Gałek,na sali operacyjnej pocieszali mnie,że to jeden z najprostszych zabiegów w urologii i nie ma prawa się nie udać.Taki zabieg z sukcesem może wykonać najmniej doświadczony lekarz.Po kilku tygodniach od zabiegu,okazało się,że został koncertowo schrzaniony.Czeka mnie więc kolejna operacja,wraz z kolejną porcją bólu.Bo u dr Gałka bolało podczas zabiegu.Zastosował zbyt słabe znieczulenie miejscowe.A zanim doczekałem się operacji w Szpitalu MSWiA,sporo pieniędzy zainwestowałem w prywatne wizyty u dr Gałka w Eskulapie.Obiecywał,że wszystko się uda.Wyszło całkowicie inaczej.

Znam Tego lekarza od piętnastu lat. Leczę się u Niego od pięciu. Nie spotkałem drugiego, tak oddanego temu co robi, człowieka. Jego sumienność, spokój, fachowość i dobroć mnie zachwyca.

Duże kompetencje,wielki specjalista,polecam.

Duże kompetencje,wielki specjalista,polecam.

Mojemu ojcu, po stwierdzeniu PSA powyżej 100, ze świadomością że pacjent jest raczej nie do leczenia, zalecił "dużo sikania". Równie dobrze ja, jako programista, mogę zająć się urologią. Całe szczęście, że facet ma pielęgniarkę, która pomaga mu przypomnieć, które leki należy wypisywać. Tak marnego lekarza jeszcze nie znałem.