dr n. med. Lech Gałek

Urolog

3,4
3,5

Najwspanialszy lekarz z prawdziwego powołania.Skromny, kontaktowy, miły , kompetentny . Dwa razy operował mi nerki. Znowu do niego jeżdżę. Uważam że lepszego lekarza nie ma w całym kraju.Polecam wszystkim z całego serca.

Na temat białostockich urologów najwięcej powie fakt, specjaliści innych dziedzin medycyny z USK w Białymstoku, nie polecają leczenia prostaty na Podlasiu. Pan Dr nie pamięta pacjentów, z którymi się umawia, czekaliśmy pod gabinetem w szpitalu MSWiA, po umówieniu przez koordynatora karty DILO, dr udało się spotkać przypadkiem, rozmowa z pacjentem chorym na nowotwór, jak o gazecie w kiosku. Dr Gałek ma na stronach internetowych opinię dobrego urologa, co ciekawe nie posługuje się w operacjach laparoskopem -to tak jakby 10 lat temu przestał się rozwijać. Smutne, duży region uniwersytet medyczny i taka bieda.

prostatektomia radykalna w sierpniu 2013r. wykonana bez komplikacji i po upływie 10 m-cy wracają do sprawności najważniejsze funkcje zgodnie z tym co uprzedzał mnie doktor Polecam go wszystkim

prostatektomia radykalna w sierpniu 2013r.

''Specjalistka'' urolog z Suwałk po urografii nerek stwierdziła, że w moim przypadku jest konieczna operacja: (poszerzenie miedniczki) bo robi się zastój moczu w nerce co prowadzi do częstych infekcji. Po konsultacji z P.Gałkiem okazało się że ta operacja jest zbędna ponieważ moje nerki mają po prostu taką naturę. Gdyby nie konsultacja z fachowcem byłabym zbędnie cięta :)

Miałem stwierdzoną stulejkę. Ten lekarz wykonał zabieg, po którym wyciął całkowiecie wędzidełko. To tak jakby kobiecie wyciąć łechtaczkę. Kiedy całkowicie się wygoiło okazało się, że stulejka była jeszcze większa niż przed zabiegiem. Wędzidełka nie da się odtworzyć niestety. Zabieg musiałem poprawić u innego lekarza, po którym stulejki już nie było. Ten drugi lekarz był zszokowany jakim prawem przy stulejce DR GAŁEK wyciął mi całkowicie wędzidełko. Ten lekarz amator zepsuł mi do końca życia życie seksualne

Miałem stwierdzoną stulejkę.
Ten lekarz amator zepsuł mi do końca życia życie seksualne

Zdecydowanie wszystko na tak. W sierpniu 2009r miałam zabieg PCNL po raz drugi bo niestety poprzedni lekarz nie dał rady usunąć dużego kamienia w nerce. DR GAŁEK przeprowadził zabieg profesjonalnie i przy tym jest bardzo skromnym człowiekiem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jestem tak bardzo zadowolona, że mimo odległości 200 km od szpitala mogłabym przejechać całą Polskę bo warto!!!! Miło widzieć, że wbrew złym opiniom o polskiej medycynie tacy ludzie pozwalają obalić te mity i pokazać, że również mamy WYBITNYCH SPECJALISTÓW!!!! Dziękuje Panie Doktorze!!!!! Pacjentka z Mazur

Dr Lech Gałek ma wielu pacjentów.To ze względu na sprawowane przez niego stanowisko ordynatora i posiadanie doktoratu(ludzie błędnie myślą,że dzięki temu jest najlepszy).Ostatnio miałem u niego zabieg operacyjny.Pielęgniarka i dr Gałek,na sali operacyjnej pocieszali mnie,że to jeden z najprostszych zabiegów w urologii i nie ma prawa się nie udać.Taki zabieg z sukcesem może wykonać najmniej doświadczony lekarz.Po kilku tygodniach od zabiegu,okazało się,że został koncertowo schrzaniony.Czeka mnie więc kolejna operacja,wraz z kolejną porcją bólu.Bo u dr Gałka bolało podczas zabiegu.Zastosował zbyt słabe znieczulenie miejscowe.A zanim doczekałem się operacji w Szpitalu MSWiA,sporo pieniędzy zainwestowałem w prywatne wizyty u dr Gałka w Eskulapie.Obiecywał,że wszystko się uda.Wyszło całkowicie inaczej.

Znam Tego lekarza od piętnastu lat. Leczę się u Niego od pięciu. Nie spotkałem drugiego, tak oddanego temu co robi, człowieka. Jego sumienność, spokój, fachowość i dobroć mnie zachwyca.

W Łomży rozpoznano sepse i raka nerki. Diagnoza: "...jak sepsa pana nie zabije, to usuniemy nerkę i jeszcze z rok pan pożyje...". Nerkę usunął dr. Gałek - ponad 3 lata temu - nadal żyję. Cięcie w poprzek brzucha ok. 50 cm tak pięknie zszyte, że ledwo widoczne.

W Łomży rozpoznano sepse i raka nerki.
Nerkę usunął dr. Gałek - ponad 3 lata temu - nadal żyję.
Cięcie w poprzek brzucha ok. 50 cm tak pięknie zszyte, że ledwo widoczne.

Duże kompetencje,wielki specjalista,polecam.

Duże kompetencje,wielki specjalista,polecam.