dr n. med. Lech Kołodziejski

STANOWCZO NIE POLECAM. zmarnowałam 1.5 roku starając się o dziecko. Lekarz po 11miesiącach od rozpoczęcia wizyt, które odbywały się co miesiąc poinformował mnie że mam polipa. O czemu wiedział jak wynikało z jego notatek. Nie zauważył bądź nie chciał że mam również endometriozę w bliźnie po cc. A wyczuwalna była w dotyku. Strata pieniędzy i co najważniejsze czasu. Niestety korzyści materialne są ważniejsze niż dobro pacjenta. Zawiedziona pacjentka

Dr Kołodziejski najlepszy ginekolog! Najlepszy lekarz! Najlepszy człowiek! Dzięki jego uwadze, zainteresowaniu mam świetne bliźniaki. Moja ciąża była mega trudna, od 5 tygodnia chodziłam po lekarzach i szukałam pomocy bo coś bolało bo było źle, byłam zbywana i lekceważona bo w końcu to za wczas na to by wyrokować o ciąży, sama sobie nie zdawałam sprawy, że ciąża może się skończyć. Dzięki Bogu, że w 12 tc trafiłam do dr Kołodziejskiego był brutalny bo mówił prawdę, że nie wiadomo jak będzie (nie mógł inaczej, rozumiem to) ale każdej wizyty, był na każdy telefon, na nocne krwawienia, na każdą sytuację uratował moje dzieci dla mnie to CUD. Dzieci wcześniaki urodzone 2 miesiące przed terminem zdrowe i duże chłopaki po porodzie oddychali niemal sami z małym wsparciem dwudniowym, ale bez respiratorów. Oby młodzi lekarze uczyli się od tak fantastycznego fachowca by kiedyś mogli zyskać poziom dr Kołodziejskiego! p.s. Na wizytach doktor wszystko wiedział jakby czytał w moich myślach, na każde pytanie znał odpowiedź, jego spokój udzielał się, był co najmniej jak psycholog. Na każdej wizycie mogłam być z mężem mógł przeżywać to ze mną. To był trudny i najlepszy czas bo był mąż, doktor i Bóg, który czuwał nad nami. Niech się szczęści doktorowi za to co zrobił dla nas.

ten lekarz patrzy na pieniądze,oczywiście będąc przy tym cholernie uprzejmy.Oznajmił mi że poroniłam (trałma-krwawiłam)a za niedługo urodziłam piękną córkę ( nie znając daty rozwiązania co zawdzięczałam doktorowi)NIE POLECAM TEGO PANA

rewelacyjny fachowiec,przemiły człowiek,polecam

rewelacyjny fachowiec,przemiły człowiek,polecam

Polecam świetny fachowiec!Dzieki jego opiece mam cudownego Synka.Moja ciąża była odpoczatku zagrożona a jednak udało sie!!!

odradzam myśli tylko o pieniadzach.Stawia złe diagnozy.zAIODŁAM SIE NA NIM

odradzam myśli tylko o pieniadzach.Stawia złe diagnozy.zAIODŁAM SIE NA NIM

Świetny fachowiec,konkretny,budzący zaufanie,jestem Pana dr Kołodzejskiego pacjentką od ok 3 lat,zawsze byłam usatysfakcjonowana pomocą jaka mi udzielał zarówno podczas leczenia jak i podczas prowadzenia ciąży,w gabinecie często rozmawiałyśmy z innymi pacjętkami i wszystkie podzielały moje zdanie dodam iż dojeżdżam specjalnie na wizyty 200 kilometrów.Wcześniej miałam kontakt z innymi ginekologami,którzy nie dość że nie pomogli to zaszkodzili .Z czystym sumieniem polecam wszystkim paniom

Korzystam z pomocy dr od kilku miesięcy, obecnie jestem w 12 t.c. i z czystym sumieniem polecam dr. Kołodziejskiego, świetny specjalista który każdą swoją pacjentkę traktuje po ludzku, poświęca tyle czasu ile potrzeba i ma niesamowite wyczucie taktu, każda wizyta kończy się zadowoleniem.

jest przesympatyczny ale za mało informuje pacjenta i trzeba samemu ciągnąć go za język żeby coś wyjaśnij

Doskonały specjalista, dzięki niemu mogłam zostać szczęśliwą mamą. Zdecydowanie polecam.