lekarz Lech Popa

Lekarz rodzinny

2,6
2,6

Bardzo dobry lekarz, leczę się u niego od lat. Bez zastrzeżeń, polecam.

Bardzo dobry lekarz, leczę się u niego od lat. Bez zastrzeżeń, polecam.

najgorszy lekarz na swiecie nie daje skierowan nie leczy ludzi brak słow nie polecam najlepszy lekarz to z wolsztyna przyjmuje w piatki ale zapomnialam imienia :)

Dobry Doktor nic dodać nic ująć. Ja chodze do niego od 20 lat i nie narzekam. Zawsze mam skierowanie i nie mam z tym problemu!

Jedyne badanie to "Proszę zakaszlnąć" i remedium na wszystko BISEPTOL. Przypuszczam że zapomniał jak wygląda stetoskop.

Lekarz rodzinny nie znam osoby ktora by obsluchal.Diagnoza na podstawie obserwacji wzrokowej pacjenta.Leczy pacjenta tak dlugo az nie trafi do szpitala lub na cmentarz . Nie daje skierowan do specjalistow .Na takich lekarzy jestesmy skazani w publicznej opiece zdrowotnej .Niewiem czy to wina lekarza czy systemu .Badzcie zdrowi.