Lekarze Łęczyca

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

ulica Zachodnia 6
99-100 Łęczyca

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Andrzej Ślusarek

Zachodnia 56 lok. 3
99-100 Łęczyca

Po przeczytaniu opinii o Panu dr Ślusarku zdecydowałam się na wizytę u tego specjalisty. Niestety Pan Doktor nie prowadzi kartoteki z choćby podstawowymi informacjami o swoich pacjentkach. Wyjeżdżając na miesięczny urlop nie poinformował mnie o odwołanej wizycie, nie wyznaczył jej ani wcześniej ani później (przerwa między wizytami wynosi 2 miesiące łącznie). Niestety jest to bardzo lekceważące podejście do pacjentki, która będąc w ciąży, pokłada nadzieję, że zarówno ona jak i ...

lekarz Andrzej Kwiatkowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Thugutta 22
99-100 Łęczyca

Osobiście nie polecam tego lekarza. Brak podejścia do pacjentki. Priorytetowo traktowane są Panie z wizyt prywatnych. A na NFZ, czekaj na zabieg, aż znajdzie się wolny czas. Wiele dziewczyn przeżywało na oddziale w Łęczycy tragedię- poronienia. Ze strony lekarza zero współczucia - dla niego kolejne skrobanie :-(
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Sławomir Flis

Pediatra

Słowackiego 12
99-100 Łęczyca

Dr Flis to bardzo dobry specjalista!!!Młode pokolenie lekarzy powinno brać przykład z dr Flisa jak należy leczyc i tłumaczyć jak postępować z małym chorym dzieciątkiem!Zawsze jestem zadowolona z wizyty u Pana Dr ,nigdy się nie zawodłam,bo leki trafnie dobrane!!
Opinia dodana przez: Monika

Andrzej Mieszkowski

Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PULS s.c.
ulica Marii Konopnickiej 10
99-100 Łęczyca

Pan doktor godny polecenia. Konkretny i zna sie na rzeczy. Usuniecie torbieli z migdala zajelo krotka chwilke i zadnego bolu.

Iwona Jaworska

Pediatra

Łęczyca

bardzo dobra Pani doktor! z świetnym podejściem do dzieci!
Opinia dodana przez: Martyna010290

lekarz Adam Twarkowski

Neurolog

ZOZ Łęczyca

Łęczyca

Bardzo sympatyczny i widać, że rozchwytywany lekarz. Czasem trudno nadążyć za tym co mówi, ale jak coś nie jest zrozumiałe i poprosi się o powtórzenie, bądź wytłumaczenie z uśmiechem bez problemu wytłumaczy. Fachowe podejście, rzeczowy. Potrafi humor poprawić żartem. Pozdrawiam Doktora
Opinia dodana przez: Zdzisława

lek. dent. Magdalena Chowaniec

Prywatny Gabinet Lekarski
57 Pułku Piechoty Wielkopolskiej 36
99-100 Łęczyca

Witam.Nie polecam tej pani żadnemu rodzicowi!. Poszedłem z dzieckiem ponieważ popsuł się mu mleczak.Potrzebne było borowanie. Ząbęk był średnio popsuty ale trzeba było go dobrze oczyścić.Syn się wyrywał bo go b.bolało.P.dr powiedziała,że takim małym dzieciom(5-latek) nie daje się znieczulenia i brutalnie "dłubała mu w zębie.Gdy dziecko nie pozwoliło dostało nieprzyjemną reprymendę,że jest niegrzeczne i narowiste.Ja natomiast usłyszałem,że powinienem dziecko przygotować.... Na wizytę czekaliśmy 3 tygodnie i proszę mi wierzyć syn ...

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Internista, Kardiolog

ulica Zachodnia 6
99-100 Łęczyca

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo.
Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach.
Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Andrzej Maciaszek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE OLMEDICA M. OLSZEWSKI SPÓŁKA JAWNA"
ul. Jana Kilińskiego 11
99-100 Łęczyca

Trafiłem do doktora z nagłym przypadkiem po utracie plomby. Pierwszy raz spotkałem się z takim uprzejmym i spokojnym podejściem. Dodatkowo w ramach wizyty obejrzał innego zęba i wstępnie opowiedział co trzeba zrobić. Nowoczesny sprzęt, wszystko robione dokładnie przez coś ala mikroskop dodatkowo dokumentując przed i po i opowiadając co z danym zębem jest. Doktor przedstawił kilka możliwości i kierunków leczenia. Polecam zwłaszcza strachliwym jak ja
Opinia dodana przez: Szymon