Lekarze Lekarz farmakolog Łódź

lekarz Adam Grzywiński

Internista, Lekarz rodzinny

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Beata Romanowska-Pietrasiak

Koplowicza Abrama 6/23
92-549 Łódź

Pani doktor jest niezwykle pomocnym i troskliwym lekarzem, niesie pomoc bezinteresownie, wszystko cierpliwie tłumaczy, zawsze znajduje czas dla pacjentów i pomaga jak tylko potrafi w poradni genetycznej. Pani Doktor jest aniołem. Oby jak najwięcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Moni

lekarz Ewa Biniecka

Kłosowa 27
91-230 Łódź

Super lekarz, fachowe podejście, duża wiedza i wysoka empatia polecam.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Fizjoterapeuta
                                       dr n. med. Adam Miecznik

dr n. med. Adam Miecznik

Fizjoterapeuta, Lekarz rehabilitacji medycznej

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Adam Miecznik jest bardzo kompetentnym, dokładnym i profesjonalnym lekarzem. Jestem pod wrażeniem nie tylko jego fachowej wiedzy ale też sposobu jej przekazywania (cierpliwość, spokój), trafności oceny stanu zdrowia pacjenta i doboru sposobu leczenia. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Elżbieta Szymońska-Dałek

Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty
ulica Murarska 4
91-465 Łódź

Bardzo polecam wizyty u Pani doktor Dalek. Lecze sie u niej od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiodla. Wiele razy trafnie mnie zdiagnozowala chociaz inni lekarze mieli odmienne zdanie. POLECAM!

lekarz Kamil Krawiec

Lekarz medycyny ratunkowej, Urolog

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Michał Wierzchoń

Taborowa 97
92-602 Łódź

Lekarz godny polecenia, zawsze stara się pomóc i wytłumaczyć dokładnie problem - widać, że Panu doktorowi zależy na zdiagnozowaniu choroby i wyleczeniu pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marcin Bartela

Cynarskiego 1/5
92-447 Łódź

Konkretny, fachowy, znakomity lekarz optyk. Słusznie podejrzewał i rozpoznał u mnie chorobę Lesniowskiego -Crohna, zbagatelizowana przez internistke z Konina. Oczywiście wysłał mnie do najlepszego gastrologa dra Kielka! !Będę Mu zawsze wdzięczny!

lekarz Izabela Łącka-Kotras

Lekarz medycyny pracy

Gotycka 3
91-520 Łódź

to bardzo dobry lekarz na pewno godny polecenia polecam leczyła moją rodzinę na Aleksandrowskiej 63.Anna Frątczak
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Ławniczak

Lekarz medycyny ratunkowej

Rojna 50H/25
91-134 Łódź

Bardzo mily i sympatyczny lekarz godny polecenia. Oby wiecej takich specjalistów. Wdzięczna pacjetka Danuta.

dr n. med. Beata Jankowska

Lekarz sądowy

Zakład Medycyny Sądowej UM
ul. Sędziowska 18a
Łódź

Niezwykle rzeczowa i kompetentna Pani Doktor.

dr n. med. Julita Ciećwierz

Lekarz medycyny pracy, Kardiolog

Gabinet
Łódź

Konkretna i bezproblemowa. Załatwia pacjenta z należytą uwagą, a przy tym nie utrudnia życia stosem badań do zrobienia. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotrek

lekarz Anna Cink

HELP - MED Przychodnia w Łodzi
ulica Zgierska 240
91-362 Łódź

Polecam Panią Doktor. Pełna, profesjonalna i dokładna analiza problemu pacjenta i rzadko spotykana empatia oraz chęć autentycznej pomocy w rozwiązaniu problemu. Traktowanie pacjenta w sposób, o jakim się czyta w książkach i ogląda w amerykańskich filmach; a jednak możliwe również w realu. Polecam Panią Doktor!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jacek Nowakowski

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Łączna 57 m. 25
93-166 Łódź

Cudowny Człowiek i wspaniały lekarz. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Ogromnie dziękuję Pani Doktorowi za profesjonalizm i empatię.Obym zawsze na swojej drodze spotykała takich lekarzy jak Pan Doktor Jacek Nowakowski Z ogromnym uznaniem pacjentka Ewa Porzycka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Krygier-Pyzowska

Doroszewskiego 7/38
93-140 Łódź

Pełen profesjonalizm. Przykład lekarza dla pacjenta, nie na odwrót. Pogodne usposobienie, uśmiech na twarzy podczas wizyty
Opinia dodana przez: Mariusz

Przemysław Kardas

Twój Lekarz Rodzinny
Socjalna 48
Łódź

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam! Jedyną jego wadą jest to, że często wyjeżdża i czasem nie można na niego trafić. Natomiast podmiotowe podejście do pacjentów, fachowość i realne podejście do problemów - na szóstkę! Mimo, że mieszkam teraz daleko, nadal się u niego leczę.

lekarz Jwona Łacwik

Ledan
Łódź

Bardzo miła i kompetentna osoba. Polecam wszystkim!

Bożena Czarnota

Przychodnia
aleja Włókniarzy 203
90-767 Łódź

Panią Doktor znam od wielu lat. Była lekarzem rodzinnym moich rodziców, którzy bardzo Ją sobie cenili. Obserwując z jaką pieczołowitością zajmuje się rodzicami na kolejnych wizytach, podczas których im towarzyszyłam, postanowiłam i ja wybrać Panią Doktor na lekarza pierwszego kontaktu. Od tego czasu minęło może 15 lat, a moja pozytywna opinia nie uległa zmianie... A raczej uległa, gdyż dzisiaj uważam Panią Doktor za absolutnie najlepszego lekarza rodzinnego w moim mieście. ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta
Żeby wszyscy byli tak tacy lekarze jak pani doktor papież to po prostu lepiej by się żyło na tym świecie pod każdym względem jest idealnym lekarzem przynajmniej dla mnie
Opinia dodana przez: Andrzej