Lekarze Lekarz farmakolog Łódź

lekarz Ewa Śmiechowicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niciarniana 41 (Centrum Medyczne NZOZ)
92-320 Łódź

Pani doktor bardzo miła. Praktycznie całe życie poświęca dzieciom. Potrafi wszystko wytłumaczyć. Jak już wcześniej pisałam, jest bardzo miła. Rozdaje dzieciom prezenty. Z rodzicami także sobie czasem sobie żartuje. Umie się dogadać. Polecam z całego serduszka!!! ❤️❤️❤️
dobry lekarz w moim przypadku dociekliwa troche oschla ogolnie ok

lekarz Ewa Karasiewicz

Milionowa 68
92-310 Łódź

Doktor Karasiewicz jest moim lekarzem rodzinnym od samego początku powstania placówki na ul.Milionowej 68. Nie tylko moim , ale także mojej żony i dwójki dzieci.Obecnie jedynie córka nie należy do tej przychodni , ze względu na miejsce zamieszkania.Porady oraz leczenie u Pani doktor są zawsze fachowe , a diagnozy trafne czego dowodem jest między innymi sytuacja z przed 6-ciu laty kiedy moja żona przywiozła mnie do przychodni gdyż byłem osłabiony ...
Opinia dodana przez: Manio

lekarz Krzysztof Jurgiel

Chirurg urazowy, Lekarz sportowy

medycyna sportowa twoje zdrowie
al. włókniarzy 205
90-687 Łódź

Lekarz fachowo wytłumaczył mi moją chorobę,zalecił wykonanie badań. Leczenie skuteczne, dzięki doktorowi, dziś chodzę. Lekarz uprzejmy, godny polecenia.

lekarz Maria Lentas

Laryngolog, Lekarz rodzinny

Laski, Lipowa 39
63-620 Łódź

Wspanialy lekarz, z duza wiedza i doswiadczeniem. Godny polecenia w 100%! Leczy moja rodzine od wielu lat.

lekarz Małgorzata Studler-Karpińska

Poradnia Medycyny Rodzinnej - Małgorzata Studler - Karpińska
Łódź, ul. Felińskiego 7
Łódź

Witam dzisiaj przyjęto mnie bez problemu mimo warunków pandemicznych i była to moja pierwsza wizyta. Otrzymałem skierowanie na dalsze badania. Wizyta przebiegła milo. Polecam

lekarz Izabela Karbownik

Łódź

Chce pomóc i POMAGA. Jest bardzo serdeczna i skuteczna. Bardzo mi żal,że nie mam już z Nią kontaktu i bardzo mi Jej brakuje.

lekarz Marcin Rybacki

Lekarz medycyny pracy

ulica Borówkowa 29
91-496 Łódź

Nie polecam zostałem potraktowany nie profesjonalnie i nie polecam ani znajomym ani innym ludziom a wybierającym radzę się zastanowić przed wizytą u tego doktora
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Grzegorz Wojciechowski

Lekarz rodzinny

Niciarniana 41 (Centrum Medyczne NZOZ)
92-320 Łódź

Od wielu lat leczę się u dr. Wojciechowskiego, jest świetnym lekarzem, zawsze stawia trafne diagnozy, można na nim polegać, nigdy mnie nie zawiódł. Gdy go nie ma wręcz panikuję, ponieważ doktor zna mój organizm i nie musze wiele tłumaczyć, jednym słowem super lekarz👍
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Halina Cieślikowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Po państwowej służbie zdrowia nie oczekuje się może doskonałej opieki, ale liczyłem chociaż na dokładne przeprowadzenie badania dziecka. Wizyta była szybka, przyczynkowa i moim zdaniem bez wniosków. Przepisany standardowy zestaw leków na przeziębienie, dopiero kolejny, prywatny lekarz miał bardziej kompleksowe podejście. Na duży plus oczywiście uprzejmość Pani doktor.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Zenon Stańczyk

przychodnia
Dąbrówki 16
92-413 Łódź

Wiek lekarza i jego sposób bycia wskazują na to, że dawno powinien już zaprzestać praktyki lekarskiej; przez jego niezdarność i powolność wizyty trwają w nieskończoność. Przez pierwszą część wizyty uzupełnia kartę pacjenta poprzednio przyjętego. Brakuje mu wiedzy na temat nowych lekarstw, szczególnie tych przepisanych przez lekarzy specjalistów, uważa że skoro specjalista zalecił stosowanie takich lekarstw, to również dalej powinien on wydawać na nie recepty - mówiąc wówczas, cyt." co stróż ...

dr n. med. Zofia Merc-Gołębiowska

Lekarz rehabilitacji medycznej, Pediatra

Jaracza 103
90-231 Łódź

Pani doktor nie ma pojęcia o rzadkich chorobach genetycznych , wymaga dokształcenia w tym zakresie. Jest nieuprzejma.

lekarz Joanna Świstak

ulica Modrzewiowa 8/8
91-134 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani doktor. Zebrała wywiad, zbadała mnie, zleciła cały wachlarz badań dodatkowych. Na kolejnej wizycie omówiła ze mną wyniki, zaleciła leczenie i upewniła się, że wszystko rozumiem. Do tego była niezwykle sympatyczna i uprzejma. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Grażyna Madej

NZOZ ARKa
nawrot 104
Łódź

Pani Doktor to przesympatyczny lekarz. Zawsze ma profesjonalne podejście do pacjenta. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zawsze miła, uśmiechnięta życzliwa do drugiego człowieka. Pełna profesjonalizmu pomaga ludziom. Pani Doktor to złoty człowiek jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Renata Badura

lekarz Mirosława Piaseczna-Karbownik

ZOZ Przych.Rejonowa nr 36
ul.Olimpijska 7A
Łódź

Te wszystkie negatywny to lekka przesada..Ludzie ogarnijcie sie, lekarka ma na głowie kilkudziesięciu pacjentów dziennie+ wizyty domowe, i każdy bez mała opowiada historie życia, można mieć dość... Może trzeba mieć pretensje do właściciela przychodni ze tylu ludzi zapisują dziennie, wtedy siła rzeczy lekarz nie ma czasu na tłumaczenia , pogawedki,itd. Nie chce bronić ,ale trzeba chyba zrozumieć ze lekarz tez człowiek, i nie płaca mu za nadgodziny!!pacjenci widza za to ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Frejdlich

Lekarz medycyny pracy

Łódź

Nie wiem skąd szkalowanie Pani Doktor? Może dlatego, że w internecie można bezkarnie każdego obrzucić błotem? Już wiem, że nie można sugerować się fałszywymi opiniami ludzi w internetach. Przed dzisiejszą wizytą u tej pani doktor, po przeczytaniu opinii na tej stronie zupełnie na serio bałam się tam pójść...jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Nie popłakałam się po wizycie i nie okazała mi swojej wspomnianej w komentarzach wredoty. Pani doktor jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Magdalena Skrzypińska

Milionowa 68
92-310 Łódź

Nie polecam. Broni się przed wystawianiem skierowań. Moja mama była przez nią leczona po potwierdzeniu Covid. Kompletny brak zainteresowania stanem pacjenta, nawet nie zadzwoniła na koniec izolatorium, a do przychodni nie można było się dodzwonić. Mama dzisiaj trafiła do szpitala.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Olga Zineczko

Cieszkowskiego
93-504 Łódź

Na nocnej i światecznej pomocy, z bólem gardła Pani zadzwoniła do mnie na numer telefonu. Byłam w placówce, aby mogła mnie zbadać, siedziałam na końcu korytarza a Pani doktor w swoim gabinecie. Pani rejestratorka przyszła do mnie, a Pani doktor nie, ani nie poprosiła do gabinetu "bo ją zaraże". Nie przeprowadziła wywiadu, kazała leczyć się witaminą C i D, nie przepisała recepty, gdzie kolejny lekarz w tej samej placówe, po ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Korzeniowska-Jaworska

Internista, Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

„Pani doktor” od początku była bardzo niemiła, tak na prawdę nie zainteresowała się nawet genezą mojej wizyty u niej, stwierdziła, że moje wyniki badań są bez zarzutu (gdzie w samym opisie badania miałam 3 zawyżone wskaźniki do konsultacji z lekarzem!!!!) a gdy poprosiłam o skierowanie na dodatkowe badania przed wizytą u innego lekarza specjalisty stwierdziła, że to bez sensu i ze jestem zdrowa (a przypomnę, że nie pokusiła się o ...
Opinia dodana przez: Olga
Prawdziwy lekarz z powołania ,traktuje pacjęta jak człowieka a nie jak intruza w swoim gabinecie.
Opinia dodana przez: malgorzatad3