Lekarze Lekarz farmakolog Wrocław

lekarz Anna Komar

Nowodworska 53B
Wrocław

Pani Anna jest lekarzem z powołania. Nie ma już takich lekarzy w obecnych czasach. Jest młodą osobą, ale bardzo doświadczoną, wyrozumiałą i słuchająca pacjenta. Po kilku latach bycia pacjentem u Pani Anny Komar, mocno polecam dziękuję Pani Doktor za pomoc.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Bartosz Sapilak

Prywatny Gabinet Lekarski
Sołtysowicka 30
51-168 Wrocław

Godny polecenia lekarz - fachowiec w swojej profesji i przy tym nie owija w bawełnę. Jestem wdzięczny Panu Doktorowi za opiekę medyczną nad moją mamą w czasie II fali epidemii COVID -19. Pacjentka - 88 lat już po drugim szczepieniu, wróciła do formy i czuje się bardzo dobrze. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ewa Marczyńska-Sarul

Internista, Lekarz medycyny pracy

Kwiska 5 pok.17
Wrocław

Brakuje skali do oceny Pani Doktor. Kompetentny fachowiec a do tego wspaniały człowiek ,który zawsze ma czas dla pacjenta ,wszystko wytłumaczy i stawia trafne diagnozy. Polecam wszystkim ,którzy nie wierzą w bezinteresowną pomoc lekarzy.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Leszek Szklarz

Amarantowa 5
54-044 Wrocław

Świetny lekarz. Bardzo profesjonalny i potrafi wysłuchać pacjenta. Bardzo szybko działa i wkłada to całe serce. Bardzo dobry specjalista. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Aleksandra Michalska-Pypłacz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Królowej Marysieńki 8/6
51-025 Wrocław

Lekarz bardzo kompetentny ,rzeczowy i wnikliwy z empatycznym podejściem do każdego pacjenta.Posiadający dużą kulturę osobista i aktualną wiedzę.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Stanisław Różański

Praktyka Lekarza Rodzinnego s.c.Katarzyna Różańska, Stanisław Różański
Poświęcka 28 a
51-128 Wrocław

Bardzo dobry specjalista. Chwalony przez wszystkich za szeroką wiedzę, szczególnie w zakresie chorób wewnętrznych.

Irena Gamus-Jakobson

Internista, Lekarz medycyny pracy

Provita
Bierutowska
Wrocław

Pani Doktor jest niezwykłą osobą. Zawsze bardzo skupiona na pacjencie, poświęca dużo czasu, analizuje ogólne warunki życia i pracy, doradza. Jest nastawiona "eko":-) Zawsze stara się pomóc, aby pacjent trafił jak najszybciej do specjalisty, jeśli jest taka potrzeba. Ciepła, elegancka, wyjątkowa... Niestety oblegana przez pacjentów, co zrozumiałe.

lekarz Ewa Kozioł-Podlaska

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Wspaniała lekarka. Posiada olbrzymią wiedzę i wieloletnie doświadczenie nie tylko z reumatologii ale też innych specjalizacji. Jest bardzo dokładna i dociekliwa. Bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości pacjenta i przez to jest bardzo dobrym diagnostą. Mało mówi, a w tym czasie analizuje, a potem planuje badania dodatkowe (na których nie oszczędza) i nie ulega sugestii pacjenta. Nie wszystkim się to podoba. Pani Doktor zawdzięczam życie. Wiele lat temu wykryła u mnie ...
Opinia dodana przez: B.G

lekarz Katarzyna Gul-Gołębiowska

Zespół Przychodni FORMICA Przychodnia nr 3
Celtycka 9/1
54-153 Wrocław

Bardzo miła ,kompetentna i empatyczna Pani doktor .Zawsze służy swoją wiedzą i traktuje pacjenta całościowo.

lekarz Beata Kowalczyk

Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci
aleja Wiśniowa 36
53-137 Wrocław

Pani doktor jest bardzo kompetentna i empatyczna. Wysłuchaje pacjenta i stara się jak najlepiej pomóc. Wśród moich znajomych również cieszy się wspaniałą opinią. Polecam z całego serca.

lekarz Andrzej Bugajski

Lekarz sportowy

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Docent Paweł Bugajski jest wspaniałym kardiologiem i chirurgiem. Miałem szczęście,że trafiłem pod jego opiekę, kiedy zachorowałem. Poważną operację, jaką jest wszczepienie zastawki i bypassu, przeprowadził bezbłędnie - dowodem na to jest mój obecny stan zdrowia i coraz lepsze samopoczucie. Doktor Bugajski przeprowadził mnie przez ten trudny czas dzięki swojej kompetencji, opiekuńczości i dobroci. Moje serce jest mu za to bardzo wdzięczne!
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Barbara Lubicz

MEDICOR - Ambulatoryjne Świadczenia Zdrowotne
Trzebnicka 88
50-231 Wrocław

Gorąco polecam, Pani doktór przyjmuje w Elmedzie a Grażynka jest wspaniałą pielęgniarką. Dr Koziełłó także ma wspaniałe do pacjentów podejście, tylko Feliks oszukuje na wakacjach.
Opinia dodana przez: WieslawBak

lekarz Witold Jakubaszko

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Ślężna 212/3
53-113 Wrocław

Wspaniały chirurg i świetny fachowiec. Dwa tygodnie temu dr Jakubaszko mnie operował(wycięcie lewego płata tarczycy). Operacja została znakomicie wykonana, bez jakichkolwiek powikłań. Zaraz po operacji mogłem normalnie mówić, nie było żadnych zmian w głosie co wg mnie świadczy o wielkim profesjonaliźmie doktora. Przed samą operacją udzielił mi wszelkich informacji i wyjaśnił w jaki sposób będzie przebiegać operacja. Podobnie po operacji interesował się moim stanem i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. ...
Opinia dodana przez: KrzysztofB

lekarz Aneta Burlińska

Łódzka 47/8
50-521 Wrocław

Najlapsza lekarka rodzinna! Nie wiem dlaczego odeszla z Uczniowskiej. Wszyscy pacjenci mówią, ze bardzo Jej brakuje..
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Joseph Aueiss

Swobodna 10 / 16
Wrocław

To jest naprawdę lekarz z powołania. Mam wiele problemów zdrowotnych - wątroba, nerki, tarczyca, jelita - każdy problem doktor omawiał ze mną rzetelnie, dokładnie, dawał skierowania na wszystkie badania, które tylko mógł (i które oczywiście miały sens w moim przypadku), bo długo nawet specjaliści nie mogli znaleźć przyczyny. Nigdy nie bada od niechcenia.
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Bolesław Kowalik

Poradnia medycyny pracy
Wroclaw ul.Bonczyka 20
Wrocław

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan dr potraktował mnie bardzo uprzejmie i udzielił mi wyjaśnień dotyczących choroby, ktorych niestety nie byłem w stanie uzyskać od lekarza specjalisty nawet. Ogromny plus za to.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Dariusz Kraśnicki

Pracownia Psychologii Transportu
Kmicica 3
54-514 Wrocław

Profesjonalnie przeprowadzane badania lekarskie i punktualnie o umówionej godzinie rozpoczęte. Orzeczenie lekarskie wypisane i wydane zaraz po zakończeniu badań, miła obsługa zarówno lekarzy jak i Pani w recepcji. Gorąco wszystkim polecam korzystanie z badań lekarskich w Przychodni Medycyny Pracy dra Dariusza Kraśnickiego.
Opinia dodana przez: Jarek z Częstochowy

lekarz Grażyna Chomicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Grabiszyn
ulica Stalowa 50
53-433 Wrocław

Bardzo uprzejma i zaangażowana lekarka. Leczę się u niej ilekroć coś mi dolega. Jest lekarzem pierwszego kontaktu, dlatego przychodzę do niej z każdym problemem i następnie albo diagnozuje na miejscu, albo odsyła do specjalisty. Wizyty umawiane są na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma kolejek, przychodnia jest schludna. POLECAM

lekarz Magdalena Błaszczyk

Zakład Medycyny Rodzinnej
Wrocław

Najlepszy lekarz wszechczasów ? To jakieś nieporozumienie..!! We wszechświecie NIE znajdziecie Państwo równie wspaniałego lekarza rodzinnego od PANI dr Magdaleny i wcale nie kpię i niech tak zostanie.
Opinia dodana przez: Wojciech M.

lekarz Artur Koterwa

Laboratorium Diagnostyczne "AMED" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej