Lekarze Białystok

lekarz Dorota Antowska

A-dent
Mickiewicza 86
Białystok

Dr Antowska to przemiła osoba , świetny specjalista godny polecenia. Leczę się u niej od 6 lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze służy pomocą i rowiąże każdy problem. Podumowując zna się na swojej pracy i wie co robi. Gorąco polecam

dr n. med. Piotr Pierzyński

Centrum Medyczne Q Medica Medicover
15-304 Białystok

Świetny lekarz! Wie, jak rozmawiać z pacjentką, aby jej nie krępować, a jednocześnie trafnie diagnozuje i skutecznie leczy. Empatyczny i miły, nie taktuje pacjentki lekceważąco. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Wojciech Naumnik

Pulmonolog, Internista

ulica Hoża 16
15-235 Białystok

Mój pierwszy kontakt z Panem Docentem nastąpił w Centrum Medycznym Nowe Miasto Osteo-Medic s.c. ul. Wiejska 81 - trafiłem ze skierowaniem pilnym. Po dwóch tygodniach głodówki , a w ostatnim tygodniu i bez przyjmowania płynów gdyż wszystko zwracałem , ze stanem zapalnym płuc w trakcie chemioterapii. W kolejce na umówione wizyty oczekiwało kilkanaście osób - jednak Pan Docent gdy zapoznał się z rozpoznaniem i widząc mój stan przyjął mnie niezwłocznie ...
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Ewa Snarska

Snarska Ewa. Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna
15-092 Białystok

Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, ma ogromną wiedzę, świetnie dobiera sposób leczenia. Cenię również Panią Doktor za to, że jest wspaniałym człowiekiem. Wizyta w gabinecie jest przyjemnością. Polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Ewa Gołdowska-Milewska

Chirurg stomatolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego
ulica M.C. Skłodowskiej 24 a
15-276 Białystok

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Fachowość, spokój, opanowanie i podejście do pacjenta - na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś ma obawy przed zabiegiem, to szczerze polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Jakub Rogowski

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Trafna diagnoza, chec pomocy, regularne kontrole, poswieca pacjentowi czas. Nie dziwia mnie tlumy pod poradnia i braki w kolejkach do konca roku. Polecam !
Opinia dodana przez: Stefek

lekarz Robert Kosmowski

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
ulica Lipowa 47
15-424 Białystok

Pełen profesjonalizm. Właściwe podejście do pacjenta. Człowiek z pasją i zaangażowaniem Każdy kto ceni sobie fachowe podejście medyczne powinien się umówić na wizytę.
Opinia dodana przez: Sebastian

dr n. med. Dorota Średzińska-Kita

Uniwersytecki Dzieciecy Szpital Kliniczny
Białystok

miałam okazję jeden raz skorzystać z wizyty u Pani Doktor (tzn mój syn) Byłam bardzo zadowolona gdyż szczegółowo mi wyjaśniono wadę u dziecka. Osoba bardzo miła i zdecydowanie kompetentna. Szkoda że już niedostępna do "zwykłych" wad wzroku. Oby jak najwięcej takich lekarzy

lekarz Anna Modzelewska

Internista, Diabetolog

ul. Młynowa 17/10
15-404 Białystok

Miejsca za mało na opisywanie. Trzeba sprawdzić osobiście, tak będzie najlepiej. Super lekarz, polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Zbigniew Kamocki

Zielonogórska 9/36
15-674 Białystok

Kompetentny lekarz z ludzkim podejsciem do pacjeta i jego rodziny.Pacjent czuje się ważny i bezpieczny.
Opinia dodana przez: Irena

mgr Marta Hońko

PRIMADENT
Witosa 36 lok. 120
Białystok

Lekarka ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Tłumaczy zrozumiale, językiem przystępnym dla laika. Pełna kultura leczenia i fachowość.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Bożena Nowowiejska

Pulmonolog, Pediatra

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Waszyngtona 17
16-100 Białystok

Cudowny człowiek. Rewelacyjna lekarz. Cierpliwie i uważnie słucha rodzica, prawidłowo ocenia sytuację zdrowotną. Właśnie moja córka powraca "do siebie" po prawie dwumiesięcznym kaszlu. Podczas wizyty pomogła nam w ustaleniu natychmiastowej konsultacji laryngologicznej (krwawienia z noska). Na drugi dzień po wizycie telefonowała, by uzyskać informację co się dzieje z dzieckiem. Cieszę się, że wreszcie trafiłam na tak wspaniałą Panią doktor. Życzę jej dużo siły i zdrowia, bo dzieci takich prawdziwych lekarzy ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotr Kopecki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Elżbieta Król

ul. Wiejska 7/3
15-352 Białystok

Byliśmy u P doktor z niepełnosprawnym synem - 13 lat. 100% zadowolenia - profesjonalizm - bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko pięknie wyjaśnione i zasugerowane - będziemy keczyć syna u P. doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Hanna Ziętkowska

Internista, Lekarz rodzinny

Gajowa 64a/159
15-794 Białystok

bardzo kompetentna osoba, trafione rozpoznania sympatyczna, przemiła , kontaktowa i co bardzo ważne świetnie organizuje swoją pracę - nie trzeba siedzieć godzinami pod gabinetem

lek. dent. Agnieszka Nikołajuk-Kopańko

Rumiankowa 13
15-665 Białystok

Fantastyczna stomatolog z super podejściem. Jestem jej pacjentką od kilku ładnych lat i nie wyobrażam sobie iść gdziekolwiek indziej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Andrzej Rybak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Villa -Med "
ulica Miłosna 24
15-199 Białystok

Pragnę podzielić się opinią o Panu doktorze Andzejku Rybak. Opiekował sie moim tatą i tak empatycznego, ze zrozumieniem dla rodzinny chorego dawno nie spotkałam. Przemiły , kompetentny a przede wszystkim ludzki.

lekarz Piotr Wojskowicz

ulica Mickiewicza Adama 27/48
15-213 Białystok

Pan doktor operował moją mamę. Lekarz bardzo miły, kompetentny i rzeczowy. W trakcie pobytu w szpitalu dopilnował by mama miała konsultację z innymi potrzebnymi specjalistami i pomógł w planowaniu dalszego leczenia. Wspaniały człowiek i świetny fachowiec - polecam.
Opinia dodana przez: Piotr Piątek

lekarz Kacper Toczyłowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Villa -Med "
ulica Miłosna 24
15-199 Białystok

Rzetelny, profesjonalny i miły lekarz. Z ogromną troską i empatią podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo przejrzyście tłumaczy, co dolega pacjentowi. Naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Lilia Tołopiło

Włościańska 94
15-199 Białystok

super pediatra, nie ma lepszego w Białymstoku, polecam, chodzą do tej Pani wszystkie moje kolezanki ze swoimi dziećmi!