Lekarze Kowary

Chirurg stomatolog

gabinet prywatny
Boczna 1 / 1
58-530 Kowary

Faktycznie jest najlepszym stomatologiem jakiego znam.Poleca wszystkim gorąco.Poprawia po wielu partaczach z okolicy.

lekarz Krzysztof Mildner

58-530 Kowary

Pan Doktor, no cóż od czego zacząć... Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, indywidualne podejście do pacjenta, dobrze dobrane leczenie, szczegółowe odpowiedzi na pytania dotyczące leczenia itp, itd.... A oprócz tego pomocny o każdej porze, w każdej sprawie można się zwrócić do Pana Doktora, a On nigdy nie odmawia. Potrafi poprawić humor i stworzyć poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję...
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Barbara Lambrinow

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Cito-Med"
ulica 1Maja 2A
58-530 Kowary

Super podejście do pacjenta 100 procent Pani doktor z powołania ,wszystkie choroby zawsze zdiagnozowane i wyleczone
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Maciej Dworski

58-530 Kowary

Lekarz dokładny, cierpliwy, z poczuciem humoru mimo miliona pacjentów, rana zagoiła się bezproblemowo. Polecam.

lekarz Katarzyna Miara

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Cito-Med"
ulica 1Maja 2A
58-530 Kowary

Polecam Panią doktor za fachowość, profesjonalizm i podejście do pacjenta. To bardzo przemiła, sympatyczna i uśmiechnięta P.doktor, która z oddaniem wykonuje swoją pracę nie licząc czasu poświęconego każdemu z pacjentów. Polecam
Opinia dodana przez: Teresa Lipinska

lekarz Wiesław Kepesz

58-530 Kowary

Bardzo dobry lekarz który ma bardzo dobre podejście do pacjenta i potrafi rzetelnie wytłumaczyć sposób leczenia .Polecam tego lekarza bowiem jest dyspozycyjny i nie zdążyło się żeby odmówił wizytę bez powodu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Stanisław Dobrzycki

Internista, Kardiolog

Szpital 'Wysoka Łąka"
Sanatoryjna 27
58-530 Kowary

Świetne podejście do pacjenta, cierpliwość wobec starszych osób, dokładne tłumaczenie choroby i sposobu jej leczenia. Bardzo kompetentny, wzbudzający zaufanie. Bardzo sympatyczny.

lekarz Tomasz Browarski

Dermatolog

58-530 Kowary

Fachowiec z najwyższej półki. Konkretny, dobry dla pacjenta. Wyleczyl mnie. Meczylam się wiele lat u innych lekarzy, brałam sterydy i nic z tego nie było. Pan Doktor postawił trafna diagnozę i wyleczył mnie. Bardzo dziękuję!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Paweł Winiarski

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Szkolna 13/20
58-530 Kowary

Zmieniłam przychodnie i lekarza polecono mi pana PWiniarskiego miałam dwie wizyty Jestem po przebytym zawale potrzebuje jeszcze opieki kardiologicznej i innej Cieszę się ze trafiłam właśnie do p doktora Jest kompetentny wyrozumialy i sympatyczny czego teraz bardzo potrzebuje Polecam innym

lekarz Maria Lewandowska

Pulmonolog

Wysoka Łąka
Kowary

Jest to kochana pani doktor ,ktora potrafi dotrzec do czlowieka poprzez swoja wiedze,inteligencje,wyrozumialosc dla pacjenta ,jest wspanialym lekarzem .Mialam stycznosc z pania doktor w szpitalu w Kowarach bedac jej pacjentka ,jest nie zastapiona jako lekarz i bardzo chwale akupunkture ,ktora pani doktor wykonuje jest bardzo skuteczna i pomocna .Zycze poni doktor jaszcze dlugich ,dlugich lat zycia i dalszych pomyslnych lat w pracy jako pulmonolog z calego serca zycze .Danuta Mazurek
Opinia dodana przez: SysOp

lekarz Witold Hołdys

Gabinet Lekarski
ul. Krokusowa 9
Kowary

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora pomógł mi już kolejny raz serdecznie polecam .Jest bardzo dobry w wieku chorobach.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Katarzyna Dymińska

Neurolog

1-go Maja 2A
Kowary

W ubiegły czwartek tj. 10.01.br odwiedziłam gabinet Pani doktor K. Dymińskiej. Zostałam bardzo dobrze przyjęta przez Panią doktor, a przepisane mi lekarstwo pomogło uporać się z moimi dolegliwościami. Polecam bardzo wszystkim Panią doktor jako bardzo dobrą lekarkę i bardzo sympatyczną osobę. Jola A.

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

58-530 Kowary

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Magdalena Winkler-Lach

58-530 Kowary

Chodzę od paru lat do Pani Doktor, ale uczucia mam mieszane... Gdy wizyta była tylko kontrolna i wszystko było OK, nie mam większych uwag, choć przyznaję - badanie zawsze jest bardzo krótkie, USG błyskawiczne, brak badania piersi. Gorzej, jak zaczęły się kłopoty - wchodzenie w menopauzę, nieregularne krwawienia, przerośnięte endometrium....Czułam się, jakbym to ja była winna tych problemów, a Pani Doktor z niechęcią musi się tym zajmować! Ciągle zapominała, z ...

lekarz Krzysztof Kwaśny

Wenerolog, Dermatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
1 Maja 4 lok. 11
58-530 Kowary

Nie polecam. Bardzo niekompetentny lekarz. Leczyłam się na trądzik około 2 lat, dostałam dwa antybiotyki i jeden bardzo mocny lek doustny. Lekarz nie zlecił żadnych badań, przedłużał specjalnie leczenie, nic nie pomagało. Okropna strata pieniędzy i czasu. Nie potrafił nigdy jasno wytłumaczyć schorzenia. Temu Panu wyłącznie zależy na pieniądzach i to widać. Robił mi zabiegi, które nijak pomagają w leczeniu trądziku. Był bardzo niedoinformowany, miałam 16 lat, a Pan stwierdzi, ...
Opinia dodana przez: Klara

lekarz Wacław Warzecha

Jeleniogórska 26 A
58-530 Kowary

super lekarz i człowiek pomógł mi jak nikt inny wytłumaczył cały problem choroby i dostałem scisłe zastosowania do leczenia
Opinia dodana przez: adam

lekarz Jadwiga Drabarek

Boczna 5 / 2
Kowary

Bardzo dobry pediatra. Pani doktor leczyła mojego syna od urodzenia, nigdy nie zlekceważyła najmniejszych sygnałów chorobowych. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości natychmiast dawała skierowanie do specjalisty. Nie wciskała z byle powodu antybiotyków. Ma wspaniałe podejście do dzieci - miło, grzecznie ale bez zbędnego rozczulania się ;) Bardzo jestem jej wdzięczna za opiekę nad moim dzieckiem i żałuję, że nie pracuje już w przychodni w Kowarach. Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Marcin Kubiak

Lekarz rodzinny

58-530 Kowary

Pan doktor Marcin Kubiak jest jednym z najgorszych z lekarzy rodzinnych, o jakich słyszałam. Przyjmuje w publicznej przychodni w jednej z małych miejscowości w województwie dolnośląskim. Moja 64 letnia mama umówiła się na wizytę u Pana doktora w celu uzyskania niezbędnej dokumentacji do starania się o świadczenie opiekuńcze w związku z nowotworem. Pan doktor po usłyszeniu o celu wizyty krzyczał na nią, argumentując, że nie ma czasu na takie papiery, ...
Opinia dodana przez: L.

Hanna Misiewicz-Murzyn

Chirurg stomatolog

1 Maja 25 /
Kowary

Pani doktor może nie dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, ale na pewno fachową i kompetentną pomocą w zakresie uzębienia. Można się "dogadać" co do znieczulenia itp. Polecam wszystkim, którzy w Kowarach lub okolicy chcieliby naprawić swoją jamę ustną :)

lekarz Małgorzata Michalska

Anestezjolog

58-530 Kowary

Pani doktor Michalska przyjmowała mnie do szpitala Wysoka Łąka.Dziwne - nie jest specjalistą chorób płuc,a tam pracuje.Traktowała mnie z wyższością, jakbym nie wiedział o swojej śmiertelnej chorobie (rak płuca).Zero współczucia.Zero kompetnencji , a nade wszystko zero serca.