lekarz Magdalena Winkler-Lach

Pod opieką Pani Doktor jestem od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Dla mnie pełen profesjonalizm: wiedza, uprzejmość i delikatność! Zawsze z uwagą wysłucha i spokojnie, rzeczowo, udziela odpowiedzi na moje pytania. Przeprowadzane badania w specjalistycznym gabinecie, rozwiewają wszelkie moje wątpliwości dotyczące stanu zdrowia. Czuję się bardzo bezpiecznie pod kontrolą i opieką Pani Doktor zarówno w gabinecie jak i podczas pobytu w szpitalu. Wiem, że trafiłam w dobre ręce!

Pod opieką Pani Doktor jestem od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Dla mnie pełen profesjonalizm: wiedza, uprzejmość i delikatność! Zawsze z uwagą wysłucha i spokojnie, rzeczowo, udziela odpowiedzi na moje pytania. Przeprowadzane badania w specjalistycznym gabinecie, rozwiewają wszelkie moje wątpliwości dotyczące stanu zdrowia. Czuję się bardzo bezpiecznie pod kontrolą i opieką Pani Doktor zarówno w gabinecie jak i podczas pobytu w szpitalu. Wiem, że trafiłam w dobre ręce!

Witam, niestety jestem odrębnego zdania co inne pacjentki, ale dla obiektywizmu opinii o P. Magdzie podzielę się z Państwem swoimi doświadczeniami. W zeszłym roku trafiłam do szpitala w Kowarach, w nocy odeszły mi wody płodowe. Tydzień wcześniej byłam pacjentką Szpitala w Kowarach i polecono mi żeby przyjechać w razie jakichkolwiek kłopotów z ciążą. No i pojechałam, pora owszem nieprzyzwoita na poród.. bo 2 w nocy, ale to natura, nie miałam na to wpływu... Najpierw stałam pod drzwiami szpitala 35 minut, kilkanaście razy dzwoniąc dzwonkiem, mąż w tym czasie szukał sposobu na obudzenie personelu na oddziale. W końcu dostaliśmy się do środka, ale zamknięte były drzwi na oddział. Gdyby nie ciężarna kobieta, która szła do toalety, która obudziła pielęgniarkę, chyba odjechalibyśmy w końcu z kwitkiem. Kazano nam czekać na dole przy izbie przyjęć. Kolejne 30 minut upłynęło i w końcu zeszła tam młodziutka pielęgniarka, która rozmawiała ze mną i jednocześnie konsultowała się telefonicznie z Panią Winkler. Na moją prośbę żeby lekarz się pofatygował na dół, odpowiedziała zakłopotana, że zdaniem pani doktor lepiej żebyśmy sobie pojechali do szpitala w Jeleniej i niech zawiezie mnie mąż jeśli jest ze mną. Po to czekałam ponad godzinę... z cieknącym kroczem.. żeby i tak wylądować w Jeleniej. Tam przyjęto nas bez żadnej zwłoki, natychmiast wykonano stosowne badania, podano leki. Wszyscy obecni na dyżurze pracownicy medyczni byli ZSZOKOWANI postawą pani doktor. Przede wszystkim powinna sprawdzić stan mój i dziecka, zrobić ktg,sprawdzić rozwarcie itp a potem ewentualnie odesłać mnie KARETKĄ do Jeleniej. Co by było gdyby dziecko zmarło w drodze? Jeśli to jest fachowość, kompetencja czy odpowiedzialność pani Magdy... to ja chyba źle trafiłam. Może bardzo chciało Jej się spać. NIE POLECAM, A JUŻ BROŃ BOŻE NIE JEDŹCIE TAM W NOCY!! NIE WARTO RYZYKOWAĆ BEZPIECZEŃSTWA MALEŃSTWA, KTÓRE NOSICIE POD SERCEM.

Jestem zachwycona panią doktor. Jestem w ciąży i zdecydowałam się zarówno prowadzić ciążę pod jej okiem właśnie jak i chciałabym żeby to ona sprowadziła na świat moje maleństwo. Zawsze miała i ma dla mnie tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie zbagatelizowała żadnego mojego problemu, zachęca wręcz do zadawania pytań. Świetny kontakt z pacjentką, to oprócz tego, że profesjonalna również przemiła i wzbudzająca zaufanie osoba. Jest też bardzo delikatna, co w tym zawodzie jest niezwykle ważne. Dodatkowym pozytywem jest fakt, że poczekalnia zawsze jest pełna pań - nie czeka się jednak zbyt długo. Pani doktor ma świetnie zorganizowany prywatny gabinet i rzetelnie umawia na godziny, faktycznie się ich trzymając. Jest też otwarta na obecność partnera w takcie badania, co w moim przypadku bardzo dużo znaczy. Polecam!

Jestem rozczarowana i zawiedziona Panią Doktor, nie poleciłabym jej nikomu! Wizyta na NFZ trwała 7 minut, wywiad przy pierwszej wizycie obejmował tylko dwa pytania- o datę ostatniej miesiączki i porody oraz poronienia, tematy takie jak długość cyklu, dolegliwość współistniejące czy przeszłość ginekologiczna jej nie interesowały. W czasie wizyty stwarzała nerwową atmosferę i wszystko robiła w pośpiechu. Stała nade mną gdy się rozbierałam i badała bardzo niedelikatnie. Postawiła nietrafną diagnozę (inny lekarz jej nie potwierdził), pomyliła śluz owulacyjny z infekcją, przepisała drogie leki i nawet nie wyjaśniła jak je stosować (sama musiałam o to dopytywać gdy ostentacyjnie rzuciła mi receptę). Może i Pani Doktor jest kompetentna ale ciężko mówić o powołaniu.

Zostalam fachowo przyjeta i na kazde moje pytanie uzyskalam przejrzysta odpowiedz.Z czystym sumieniem moge polecic Pania doktor,nawet mojej corce ja polecilam.

Niestety nie mogę potwierdzić pozytywnych opinii mimo że byłam kilkakrotnie na wizycie u Pani doktor. Pośpiech, dawanie odczuć że ma mało czasu dla mnie, urywa w połowie zdanie i odbiera telefon, pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi zbywając słowami: może tak być i ponaglająco wstaje żeby dać do zrozumienia że już koniec wizyty.

Od 4 lat chodzę do Pani Winkler-Lach. Za nic nie poszłabym gdzie indziej. Bardzo dba o pacjentkę, zawsze można się dogadać jak jest jakiś problem.

Zdecydowanie polecam! Kompetencja, uprzejmość a przede wszystkim szczerość rzadko spotykana. Dziękuję :)

Polecam wszystkim kobietom. Nizwykle mily i delikatny lekarz. Kompetentny i oddany swoim pacjentkom. Najlepszy ginekolog, jakiego znam.

Byłam pierwszy raz i więcej nie pójdę do nikogo innego! :)

Byłam pierwszy raz i więcej nie pójdę do nikogo innego! :)