lekarz Magdalena Winkler-Lach

Witam, niestety jestem odrębnego zdania co inne pacjentki, ale dla obiektywizmu opinii o P. Magdzie podzielę się z Państwem swoimi doświadczeniami. W zeszłym roku trafiłam do szpitala w Kowarach, w nocy odeszły mi wody płodowe. Tydzień wcześniej byłam pacjentką Szpitala w Kowarach i polecono mi żeby przyjechać w razie jakichkolwiek kłopotów z ciążą. No i pojechałam, pora owszem nieprzyzwoita na poród.. bo 2 w nocy, ale to natura, nie miałam na to wpływu... Najpierw stałam pod drzwiami szpitala 35 minut, kilkanaście razy dzwoniąc dzwonkiem, mąż w tym czasie szukał sposobu na obudzenie personelu na oddziale. W końcu dostaliśmy się do środka, ale zamknięte były drzwi na oddział. Gdyby nie ciężarna kobieta, która szła do toalety, która obudziła pielęgniarkę, chyba odjechalibyśmy w końcu z kwitkiem. Kazano nam czekać na dole przy izbie przyjęć. Kolejne 30 minut upłynęło i w końcu zeszła tam młodziutka pielęgniarka, która rozmawiała ze mną i jednocześnie konsultowała się telefonicznie z Panią Winkler. Na moją prośbę żeby lekarz się pofatygował na dół, odpowiedziała zakłopotana, że zdaniem pani doktor lepiej żebyśmy sobie pojechali do szpitala w Jeleniej i niech zawiezie mnie mąż jeśli jest ze mną. Po to czekałam ponad godzinę... z cieknącym kroczem.. żeby i tak wylądować w Jeleniej. Tam przyjęto nas bez żadnej zwłoki, natychmiast wykonano stosowne badania, podano leki. Wszyscy obecni na dyżurze pracownicy medyczni byli ZSZOKOWANI postawą pani doktor. Przede wszystkim powinna sprawdzić stan mój i dziecka, zrobić ktg,sprawdzić rozwarcie itp a potem ewentualnie odesłać mnie KARETKĄ do Jeleniej. Co by było gdyby dziecko zmarło w drodze? Jeśli to jest fachowość, kompetencja czy odpowiedzialność pani Magdy... to ja chyba źle trafiłam. Może bardzo chciało Jej się spać. NIE POLECAM, A JUŻ BROŃ BOŻE NIE JEDŹCIE TAM W NOCY!! NIE WARTO RYZYKOWAĆ BEZPIECZEŃSTWA MALEŃSTWA, KTÓRE NOSICIE POD SERCEM.

Jestem zachwycona panią doktor. Jestem w ciąży i zdecydowałam się zarówno prowadzić ciążę pod jej okiem właśnie jak i chciałabym żeby to ona sprowadziła na świat moje maleństwo. Zawsze miała i ma dla mnie tyle czasu ile potrzebuję, nigdy nie zbagatelizowała żadnego mojego problemu, zachęca wręcz do zadawania pytań. Świetny kontakt z pacjentką, to oprócz tego, że profesjonalna również przemiła i wzbudzająca zaufanie osoba. Jest też bardzo delikatna, co w tym zawodzie jest niezwykle ważne. Dodatkowym pozytywem jest fakt, że poczekalnia zawsze jest pełna pań - nie czeka się jednak zbyt długo. Pani doktor ma świetnie zorganizowany prywatny gabinet i rzetelnie umawia na godziny, faktycznie się ich trzymając. Jest też otwarta na obecność partnera w takcie badania, co w moim przypadku bardzo dużo znaczy. Polecam!

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Miła, uprzejma, bardzo kompetentna i budząca zaufanie. W trakcie mojej pierwszej ciaży zmuszona byłam zmienić mojego lelarza i za namową trafiłam do Pani doktor. Zawsze byłam bardzo fachowi "obsłużona". Zdecydowanie polecam.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Nie zmienie nigdy i polecam wszytskim :)

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Nie zmienie nigdy i polecam wszytskim :)

Polecam z całego serca. Kompetencja Pani Doktor budzi ZAUFANIE!!!!!!!

Polecam z całego serca. Kompetencja Pani Doktor budzi ZAUFANIE!!!!!!!

Rewelacyjna, najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Polecam.

Rewelacyjna, najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Polecam.

Kompetentny lekarz wzbudzający zaufanie. Mimo, iż ginekologa odwiedzam profilaktycznie regularnie okoł raz na pół roku to Pani doktor ani razu nie zbadała mi piersi a przeciwż tyle sie mówi o profilaktyce raka piersi. Za to wielki minus i mam nadzieje że to ulegnie zmianie.

PANI MAGDALENA WINKLER-LACH PROWADZIŁA MOJĄ CIĄŻE TRAFIŁAM DO NIEJ PRZYPADKOWO I JUŻ ZOSTAŁAM. MIŁA POMOCNA PODNOSZĄCA NA DUCHU PO PROSTU TAKA LUDZKA. PANI DOKTOR JEST DELIKATNA I STARA SIĘ ABY BADANIE BYŁO NAJMNIJ KRĘPUJĄCE. TERAZ JAK MÓJ BRZDĄC JEST JUŻ Z NAMI TEŻ BĘDE CHODZIĆ DO PANI DOKTOR NIE ZMINIE LEKARZA I POLECAM GO INNYM PO PROSTU WARTO TRAFIĆ DO PANI MAGDALENY UWIERZCIE MI :)

Polecam dr Magdalenę Winkler-Lach. Uważam, że jest osobą kompetentną i poświęca czas swojemu pacjentowi.

Po prostu dobry lekarz, godny polecenia.

Po prostu dobry lekarz, godny polecenia.